Заводимо мопса – особливості породи і як доглядати

Збір коштів на потреби армії України
06.03.2020

Перш ніж приймати це важливе рішення, особливо якщо ви заводите першу собаку, ви повинні провести для себе дослідження цього питання і зрозуміти, як це мати такого вихованця. Завести нову собаку – це важливе рішення. Ви берете на себе відповідальність за володіння і турботу про живу істоту. На жаль, багато людей забувають про це і заводять собаку, не знаючи, до чого це призводить.

Основні плюси і особливості

У мопса безумовно є всі якості, щоб бути відмінним домашнім улюбленцем. Давайте розглянемо ці характеристики.

Хороша гігієна. Мопси мають натуральну гладку і коротку шерсть, тому їх досить легко тримати в чистоті. Єдина можлива проблема з гігієною – складки на їх обличчі, які необхідно регулярно чистити.

Енергійні. Мопси, особливо молоді, завжди сповнені енергії і з радістю будуть грати з вами в самі різні ігри. Вони зроблять майже все, щоб роздобути вашу увагу.

Маленькі. Мопси – відносно невеликі собаки, яким не потрібен великий двір, щоб бігати.

Красиві. Мопси володіють унікальною зовнішністю і дуже популярні в багатьох країнах. Їх чарівний погляд привертає багато тисяч шанувальників по всьому світу.

Віддані. Якщо ви заслужите довіру, то мопс стане неймовірно вірною собакою. Вони будуть підтримувати і захищати вас завжди і всюди.

Приємний характер. Мопси мають приємний характер, який поєднує в собі такі характеристики, як привабливість, товариськість, уважність, грайливість, слухняність, відданість і м’якість.

Причини, за яких мопс може вам не підійти

Проблеми зі здоров’ям. Багато власників знають, що це перше, про що потрібно заздалегідь потурбуватися. Ці маленькі собаки часто мають проблеми з диханням, алергією, а також переохолодженням і перегріванням.

Догляд. Щоденний догляд за складками на мордочці мопса – оскільки вони збирають весь бруд, яка тільки в них потрапляє. Тим не менш, це не вимагає великої кількості часу, і вам буде досить декількох  вологих серветок. І не зважаючи на коротку шерсть, вона є досить густою та линяє весь рік. Якщо любите чорні речі і хочете світлого мопса, то будьте готові.

Собака не для довгих прогулянок і пробіжок. Якщо ви шукаєте собаку для  прогулянок, то мопсові буде важко виконати цю роль. Ці собаки ходять досить повільно і швидко втомлюються, особливо в жарку погоду.

Складне дресування. Ця порода доволі вперта і довго навчається командам, тому вам будуть потрібні деякі зусилля і час, щоб привчити мопса навіть до туалету.

Завжди поруч. Мопси дуже залежать від своїх власників, тому вони завжди хочуть їхньої уваги. У будь-який час, коли ви будете вдома, ваш маленький радісний вихованець буде поруч і чекатиме можливості погратися з вами. Будьте готові, що він не здасться поки не отримає своє.

, , , переглядів: 1 562

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *