ЗАЗ відмовляється від випуску легкових машин

Збір коштів на потреби армії України
18.01.2016

ЗАЗ відмовляється від випуску легкових машин

Українська автомобільна компанія не має наміру виробляти легкові машини мінімум 1 рік.

У 2016-му ЗАЗ працюватиме над машинокомплектами на експорт, а також випуском автобусів та комерційного транспорту.

Вже відомо, що компанія займеться цьогоріч машинокомплектами для єгипетського заводу GM загальним об`ємом в 16 000 екземплярів.

За минулий рік з конвеєра Запорізького автомобілебудівного заводу виїхало 3624 легковика (мінус 71% порівняно з 2014-м), 229 штук комерційного транспорту (мінус 27%), а також 84 автобусів (плюс 71%). Зауважимо, що в 2015-му ЗАЗ зупиняв автовиробництво 2 рази.

ВІКІПЕДІЯ:

ПАТ Запорі́зький автомобілебудівни́й заво́д (ПАТ «ЗАЗ») — український виробник легкових автомобілів, а також фургонів і автобусів. Основне виробництво знаходиться м. Запоріжжя. Входить до групи компаній УкрАВТО.

СП «АвтоЗАЗ-ДЕУ» (із січня 2003 р. — ЗАТ «ЗАЗ») у формі закритого акціонерного товариства створено 15 квітня 1998 року на виробничій базі ВАТ «Автозаз». Статутний фонд сформовано за рахунок вкладів засновників: від ВАТ «Автозаз» — майно на суму, еквівалентну 150 млн дол. США; від Daewoo Motors — 150 млн дол. США в грошовій формі. До складу СП, крім головного підприємства в Запоріжжі, увійшли також на правах госпрозрахункових підприємств Мелітопольський моторний завод (ГРП «АвтоЗАЗ-Мотор»), Іллічівський завод автоагрегатів (ГРП «ІЗАА»), Пологівський завод «Іскра» (ГРП «Іскра»).[4]

Після банкрутства Daewoo Motors в 2001 році, корпорація УкрАВТО викупила АвтоЗАЗ в 2002 році. Всі об`єкти виробництва «АвтоЗАЗ» (в першу чергу, МеМЗ та Іллічівський моторний завод)[5] було перетворено в ЗАЗ. Компанія навіть прийняла новий логотип. Частку Daewoo (50%) в СП було викуплено швейцарським підприємством Hirsch & CIE в 2003 році.

ЗАТ «ЗАЗ» — тепер єдине в Україні підприємство, яке має повний цикл виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля. На заводі створено і постійно удосконалюється якісно нове сучасне високотехнологічне виробництво, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2000 року.

Перші три символи VIN-коду автомобілів запорізького виробництва — Y6D.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Витівки та дивацтва знаменитих художників

Дівчина показала на своєму тілі столітню історію тату [Відео]

Створили фільм, який покажуть лише через 100 років [Відео]

Фантастичні фотографії, зроблені безпілотниками [Фото]

, переглядів: 478

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *