Збираєтеся в кіно? Готуйте негативний тест на Covid-19 або сертифікат про вакцинацію

Збір коштів на потреби армії України
22.09.2021

Збираєтеся в кіно? Готуйте негативний тест на Covid-19 або сертифікат про вакцинацію

23 вересня на території України запроваджують «жовту» зону. Та попри посилення карантину, кінотеатри, клуби, театри та інші заклади сфери культури працюватимуть. І пускатимуть не лише вакцинованих глядачів

У кіно і театр в «жовтій» зоні будуть пускати і при пред’явленні негативного тесту на Covid-19. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України у Facebook.

«Також тимчасово для безперешкодного відвідування закладів культури або будь-яких заходів дозволено мати негативний результат ПЛР-тестування або експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години», – йдеться в повідомленні.

Кінотеатри, клуби, театри та інші заклади сфери культури працюватимуть і в період карантину, але з дотриманням карантинних вимог і обмежень.

Зокрема, в «жовтій» зоні слід обов’язково дотримуватися маскового режиму та фізичної дистанції в 1,5 м.

Разом з цим забороняється проведення масових заходів за участю більше 1 людини на 4 м площі будівлі або території, з наповненістю кінозалів або залів інших закладів культури більше 2/3 місць (при схемі розміщення «два заповнені ряди – один порожній») або більше 50% місць (при розміщенні в шаховому порядку).

Обмеження за часом роботи закладів культури відсутні.

Для повноцінної роботи закладів культури також має бути мінімум 80 % вакцинованих хоча б однією дозою працівників (або з дійсним негативним результатом тестів).

, , , переглядів: 1 076

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *