Зла кішка з українським корінням стала зіркою мережі – ці фото піднімуть вам настрій

Збір коштів на потреби армії України
09.06.2020

Зла кішка з українським корінням стала зіркою мережі – ці фото піднімуть вам настрій

На зміну найсуворішому коту Grumpy Cat прийшла його послідовниця, і це гідна реінкарнація, адже, дивлячись на вираз обличчя кішки з Флориди, хочеться швидше сховатися під землю. Правда, зовнішність оманлива, але віриться у це дуже важко, інформує Ukr.Media.

Після того, як навесні 2019 року загинула одна з найвідоміших кішечок у світі Соус Тардар, що прославилася своїм злим виразом морди, фанати намагалися знайти розраду у її двійнику на прізвисько Meow Meow, яка теж не відрізнялася радістю на мордочці, але тепер у неї з’явилася серйозна конкурентка з України. Дівчина на ім’я Вікторія, яка зараз живе у Флориді, у 2018 році вирішила створити окремий instagram-аккаунт для своєї кішки на прізвисько Киця.

За фахом господиня пухнастика фотограф, а тому робить якісні знімки звіра, однак головним у них є, звичайно ж, вираз морди кішки, якій, вочевидь, теж не подобається 2020 рік. З моменту створення окремого профілю фотографії Киці привернули увагу багатьох людей, і їх можна зрозуміти. За словами Вікторії, за непривітною зовнішністю кішки ховається дуже милий і доброзичливий характер. Кішка полюбляє грати зі своєю господинею та її друзями, але суворий вираз ніколи не зникає з її мордочки.

Вікторії дуже приємно, що знімки кішки викликають у Мережі такий ажіотаж, адже, по-перше, дівчині подобається фотографувати, а, по-друге, вона любить свою вихованку. “Це моє нескінченне джерело енергії”. Взагалі Вікторії популярність не потрібна — усю увагу отримує її кішка. Для порівняння: на instagram господині підписалися трохи менш як 600 осіб, а за життям Киці стежать більше ніж 47 тисяч підписників.

, , , , переглядів: 1 487

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *