Зловживання WiFi та смартфонами загрожує раком мозку [Дослідження]

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2015

Зловживання WiFi та смартфонами загрожує раком мозку [Дослідження]

Бездротові пристрої несуть ризик для здоров`я, викликаючи метаболічний дисбаланс, який призводить до пухлин головного мозку та інших неврологічних розладів, включно з хворобами Паркінсона і Альцгеймера.


Про це пише Daily Mail з посиланням на дослідження київського вченого Ігоря Якименка. У статті для Electromagnetic Biology & Medicine Journal він описав вплив радіочастотного випромінювання низької інтенсивності від бездротових пристроїв на щурів на основі дослідів, проведених в Україні, Фінляндії та США.


Автор стверджує, що використання мобільного телефона протягом чотирьох років принаймні одну годину на день збільшує ризик захворювання деякими рідкісними пухлинами головного мозку в три-п`ять разів, повідомляє Експрес Онлайн. Втім, Сара Вільямс з Британського центру дослідження раку вважає такий ризик малоймовірним. “За останні два десятиліття британці стали набагато більше використовувати мобільні телефони, але ми не спостерігали аналогічного збільшення виникнення пухлин головного мозку”, – зауважує вона.
 
 
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Ще більше цікавого

12-річна школярка перевершила за рівнем інтелекту Ейнштейна

Як би виглядали принци з мультиків у реальності [Фото]

Тарифи на 3G від українських операторів [Інфографіка]

Які геніальні винаходи належать українцям

Шестирічна дівчинка робить неймовірні трюки [+Відео]

, , , , переглядів: 656

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *