Знай наших! Україна потрапила у список країн з найталановитішими людьми

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2018

Знай наших! Україна потрапила у список країн з найталановитішими людьми

Швейцарський аналітичний інститут IMD Business School випустив п’яте видання рейтингу найкращих країн по роботі з талантами. Україна в цьому році в списку зробила ривок на 11 позицій. Про це повідомляє сайт аналітичного інституту. П’ятий рік поспіль перше місце в рейтингу посідає Швейцарія. Дослідження оцінює, наскільки хороша країна у вихованні та утриманні талановитих людей. Оцінюють три основних критерії:

  • Інвестиції в розвиток власних талантів;
  • Привабливість для іноземців;
  • Рівень підготовки фахівців і конкуренція.

Кожна позиція може принести країні по 100 балів. Позицію в рейтингу визначає середній бал.

Цього року Україна здійснила вражаючий ривок і зайняла 48 місце. У минулому році країна була на 11 позицій нижче. Сильними якостями України є високий рівень державних видатків на освіту (18 місце). Україна посіла перше місце у світі у співвідношенні кількості викладачів і студентів у сфері середньої освіти. Найгірша ситуація з якістю життя (61-е місце) і невисокими стандартами забезпечення особистої безпеки і гарантій прав власності (62-е місце).

Експерти відзначають, що Україна впевнено рухається, щоб вийти зі списку 5 найгірших країн регіону. Це відбувається завдяки новим підходам до навчання, підготовки персоналу та ефективність охорони здоров’я. Усього в дослідженні взяли участь 63 країни.

, , , , переглядів: 1 355

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *