ЗНО стартує вже 22 травня: що потрібно знати

20.05.2018

ЗНО стартує вже 22 травня: що потрібно знати

У пункт проведення ЗНО потрібно взяти: сертифікат, який був надісланий абітурієнту; оригінал документа, за яким проводилась реєстрація; запрошення-перепустку, яку учасник самостійно роздруковує зі своєї інформаційної сторінки вводячи № сертифіката та пін-код; 2 ручки з чорним чорнилом. Також дозволено мати при собі пляшечку води.

Забороняються: засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали та інше.

Нагадаємо, що у 2018 році, вперше, ЗНО складають  учні ПТНЗ та коледжів. Але вони писатимуть лише тести з одного предмета − української мови. Через рік – з математики або історії України на вибір, а ще через рік – усі предмети підсумкової атестації.

Загалом, на нараді з питання підготовки та організованого проведення ЗНО-2018, яка проходила під головуванням заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, було зазначено, що працюватиме 53 пункти тестування, а це на 10 більше ніж минулого року. Кількість зареєстрованих осіб – 12 836, серед них близько 500 осіб – випускники минулих років. Задіяно близько 3,3 тисячі педагогічних працівників.

«Звичано, хотілося б щоб освітяни більше долучалися до проведення ЗНО. Важливо пам’ятати, що крім матеріального захоохочення є ще й соціальна відповідальність», − зауважила заступник голови Рівненської ОДА.

Варто зазначити, що Рівненщина − єдина Західна область, яка вчасно закупила аудіо-пристрої для прослуховування текстів з іноземної мови.

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк запевнила, що при виникненні непередбачуваних обставин (хвороба, смерть близької людини або ж участь у Міжнародних змаганнях) особи, яка не з’явилася в пункт тестування протягом п’яти днів має право подати заяву для участі у додатковій сесії.

Графік проведення ЗНО-2018:

Математика22 травня
Українська мова і література24 травня
Іспанська мова29 травня
Німецька мова29 травня
Французька мова29 травня
Англійська мова01 червня
Біологія04 червня
Історія України06 червня
Географія08 червня
Фізика11 червня
Хімія13 червня

 

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

, , переглядів: 831Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *