Amazon розробила новий спосіб безконтактної оплати

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2020

Amazon розробила новий спосіб безконтактної оплати

Компанія Amazon представила нову технологію розпізнавання долоні в кількох магазинах в Сіетлі і бачить її більш широке застосування в таких місцях, як стадіони та офіси. Розробка має назву Amazon One. Про це повідомляє news.finance.ua з посиланням на видання Beaumont Enterprise.

Для використання цієї технології потрібне створення електронного “відбитка долоні”, який враховує особливості будови руки користувача, візерунка ліній, вен та інші показники. Коли такий відбиток створений і прив’язаний до банківського рахунку, клієнту залишається тільки піднести долоню до спеціального зчитувача, щоб пройти ідентифікацію і оплатити покупки.

За словами Діліпа Кумара, віцепрезидента з роздрібної торгівлі та технологій, компанія вибрала розпізнавання долоні, тому що це більш конфіденційно, ніж інші біометричні технології.

Компанія планує розгорнути Amazon One як опцію в інших магазинах Amazon в найближчі місяці, мова в першу чергу йде про продуктові магазини Whole Foods Market. Але Amazon вважає, що ця технологія може застосовуватися в будь-якому місці. Люди можуть створити обліковий запис Amazon One за допомогою номера мобільного телефону та кредитної картки. Обліковий запис Amazon не потрібний.

, , , переглядів: 658

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *