Apple скануватиме вени власників гаджетів

Збір коштів на потреби армії України
06.07.2020

Компанія Apple отримала незвичайний патент на сканування вен в руках, що дозволяє контролювати жести власника гаджета. Ця технологія потенційно може бути використана в Apple Watch або розумних окулярах, запевняють джерела.

У своїй патентній заявці Apple вказує на обмеження існуючих методів контролю – пише nv.ua.

«Хоча голосове та дотичне введення може бути ефективним способом управління пристроєм, можуть бути ситуації, коли здатність користувача вимовляти словесні команди або виконувати жест торкання може бути обмежена», — пише Майкл Р. Бреннан, інженер Apple.

Він створив систему для фотографування рук користувача і визначення місцезнаходження вен. Це показує положення пальців.

«Пристрій може визначати руху руки користувача (наприклад, рухи пальців), і один або кілька жестів і / або положень пальців можуть бути визначені по рухах руки», — зазначає Бреннан у своїй патентній заявці.

Патент описує технологію, яка може використовуватися в розумних годинниках. Це дозволило б власнику контролювати Apple Watch, не торкаючись гаджета. Але в даний час в Apple Watch немає камери, тобто поки задумка Бреннана нездійсненна.

Ця технологія була б ще більш корисною в гіпотетичних Apple Glass. У цього пристрою не буде сенсорного екрану, і його можна контролювати за допомогою жестів рук. Проте, чутки пророкують, що ці окуляри доповненої реальності матимуть сканер Lidar для розпізнавання жестів. Проте, у них теж не буде камери з міркувань конфіденційності.

Але управління жестами може бути корисно в Mac або iPad. Користувач може почати або зупинити відтворення музики, наприклад, швидким рухом руки перед фронтальною камерою.

 

, , , переглядів: 866

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *