Apple вигадала “вічний” кабель для смартфонів

Збір коштів на потреби армії України
07.02.2021

Apple вигадала “вічний” кабель для смартфонів

Оригінальний кабель Apple для смартфонів і планшетів не раз піддавався критиці за порівняно швидкий вихід з ладу. Найчастіше “під роздачу” потрапляла його зовнішня оболонка, яка тріскалася у процесі експлуатації. Схоже, компанія прислухалася до відгуків: у одному з її нових патентів з’явився опис “вічного” фірмового аксесуара.

У базі даних Відомства США з патентів і товарних знаків з’явилася патентна документація Apple з описом нового кабелю. Судячи зі змісту, при його розробці бренд врахував ключові недоліки оригінального рішення. Узявши до уваги той факт, що потовщення кабелю ускладнює його підключення до пристроїв у чохлах, Apple зробила акцент на щільності та жорсткості оболонки, пише 24 канал.

Окремий пункт документу присвячений вузлу з’єднання кабелю зі штекером. У цьому місці найчастіше утворюються злами, що може привести до поломки виробу. Тому компанія передбачила спеціальну гільзу на краях кабелю, яка не допускає вигинів, але і не потовщує його.

Патент Apple передбачає захист від згинань та переломів. Примітно, що у патенті не згадується термін Lightning – це може виявитися натяком на відмову від використання фірмового порту у нових пристроях. Крім того, за чутками, в одному з наступних поколінь iPhone може бути представлений і зовсім без роз’єму для дротової зарядки або з гніздом USB Type-C. Представники Apple появу патенту у відкритому доступі не прокоментували.

, , , переглядів: 605

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *