“ART SOUL Rivne – 2017” перетворив Рівне на танцювальну столицю України

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2017

У рамках реалізації проектів-переможців Громадського бюджету в Рівному відбувся “Всеукраїнський дитячий, молодіжний хореографічний фестиваль, присвячений Міжнародному дню танцю, із програмою ознайомлення дітей та молоді з історичною спадщиною Рівного” – “ART SOUL Rivne – 2017”.

 

 

Саме Всеукраїнський хореографічний фестиваль “ART SOUL Rivne – 2017” став переможцем конкурсу “Громадський Проект Рівне: Бюджет міських ініціатив” та “Рівне – місто унікальних події”:

– Ми зібрали дуже багато заявок на проведення різноманітних заходів. Загальна заявка була більше 6 мільйонів гривень… Був конкурс, був відбір… саме завдяки таким двом ініціативам і тому, що Управління культури віддало фактично всі свої кошти на розсуд громади, ми маємо з вами 54 заходи, які відбудуться у Рівному впродовж цього року! – розповів начальник Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Тарас МАКСИМЕНКО. На “ART SOUL” до Рівного з’їхалися найкращі хореографічні колективи України, а це 1500 учасників з усіх регіонів країни.

 

 

Усі, хто приїхав до Рівного, відзначили рівень підготовки та організації фестивалю. Для конкурсантів участь у фестивалі була безкоштовною, адже його бюджет покриває всі витрати. Серед членів журі фестивалю – відомі танцівники та хореографи: Петр Наку (соліст балету Раду Поклітару), Ілона Федорко (фіналістка шоу “Танцюють всі!”), Тетяна Чакава (зав. відділенням сучасної хореографії Європейського університету), Володимир Годовський (зав. кафедри хореографії РДГУ) та Тетяна Островерх (відомий у світі хореограф-постановник).

Навчання, майстер-класи, консультації провідних хореографів всеукраїнського та всесвітнього рівня, екскурсії, показові виступи господарів фестивалю (рівненських колективів, які продемонстрували найвищий рівень підготовки), і незабутній ГАЛА-КОНЦЕРТ – це все те, що впродовж трьох днів перетворило Рівне на танцювальну столицю України. До слова, свято закриття фестивалю можна було спостерігати одразу на чотирьох майданчиках: пряма трансляція на майдані Незалежності, в ефірі телеканалу “Рівне 1”, в інтернеті для мешканців всієї України і в КЗ “Рівненський міський палац культури “Текстильник”.

 

 

– “Громадський проект Рівне: Бюджет міських ініціатив” – унікальна можливість для реалізації проектів у будь-якій сфері. Ми дуже дякуємо кожному, хто підтримав та проголосував за наш проект. Адже без рівнян нам не вдалося би втілити ідею проведення фестивалю, – розповідає головний адміністратор фестивалю Тарас ЛАГНЮК. – Також хотілося б подякувати Рівненській міській раді, Управлінню культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Рівненському міському палацу культури “Текстильник” та всій команді, яка працювала над тим, щоб “ART SOUL Rivne – 2017” відбувся на найвищому рівні. “ART SOUL Rivne – 2017” – підтвердження того, що якщо ви маєте мрію, то шукайте способи втілити її в життя. Будьте ініціативними, і ви самі відчуєте, що у ваших руках – можливість змінити наше Рівне на краще!

, переглядів: 930

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *