Катастрофа 21 століття: Як дівчата обманюють хлопців в Instagram

Збір коштів на потреби армії України
18.07.2017

Катастрофа 21 століття: Як дівчата обманюють хлопців в Instagram

Кожна дівчина хоч раз робила «показове» фото на пляжі. Це фотографія ніг на тлі моря або басейну. Зазвичай на таких знімках навіть ніжки повненьких дівчат виглядають ідеально. Але правда все одно залишається за кадром.  Модель з Туреччини показала як насправді виглядають фігури красунь з Instagram. Вона вирішила розкрити карти, показавши, що ж ховається за такими ідеальними «показовими» фото.

 

 

Модель Імре Сесенья (Imre Çeçen) ще раз довела, що вірити фотографіям з соціальних мереж не можна. На них завжди все виглядає краще, ніж в реальності. Дівчина почала викладати в мережу фотографії в стилі «Інстаграм VS Реальність», щоб показати, що дівчата приховують за такими знімками.

 

Такими фотографіями Імре хотіла показати дівчатам, що немає нічого страшного в тому, що в певних позах їх ноги можуть здаватися більшими. Всі ми люди, і у всіх у нас на животах проявляються складочки і стегна стають об’ємнішим, коли ми сидимо.

 

 

Тіло також може здаватися на фотографіях більше через невдале освітлення. Це відбувається навіть з «ідеальними» тілами моделей. І через це не варто обростати комплексами і обманювати своїх підписників в соцмережах фальшивими знімками.

 

 

, , , переглядів: 2 662

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *