Біполярний радіохвильовий ліфтинг апаратом Reaction – ефективна боротьба з недоліками шкіри

Збір коштів на потреби армії України
12.07.2017

Біполярний радіохвильовий ліфтинг апаратом Reaction – ефективна боротьба з недоліками шкіри

 

Омолодження та підтяжка шкіри за допомогою радіохвиль застосовується в косметології не перший рік. Однак однією з останніх сенсацій сучасної косметології став біполярний радіохвильовий ліфтинг апаратом Reаction. Такий апарат поєднує в собі функції вакууму та радіохвильового ліфтингу. Вплив радіохвиль на шкіру зменшує глибину зморщок і значно зміцнює тонус. І все це – безпечно й комфортно, без шкідливого впливу.

 

Ефект від біполярного радіохвильового ліфтингу наростає впродовж декількох процедур і зберігається потім надовго. Процедура є менш травматичною для поверхневого шару шкіри, а це означає, що після сеансу ваша шкіра буде сяючою, а не набряклою. Ще однією перевагою застосування апарата Reaction є те, що можна гнучко керувати температурою впливу, а це зводить нанівець можливість несприятливих наслідків термоліфтингу.

– Принцип радіохвильового ліфтингу тканини заснований на контактному впливові високочастотного електричного струму з метою контрольованого прогріву дерми й підшкірної жирової клітковини. У результаті чого створюється певний температурний режим, який ініціює денатурацію колагенових волокон і стимулює синтетичну активність фібробластів. Reaction прогріває відразу три шари шкіри, запускаючи процес природного відновлення та омолодження шкіри. Що стосується температури, то шкіра обличчя розігрівається до +40 градусів, а тіла – до +42 градусів. Ми обов’язково заміряємо температуру шкіри впродовж усієї процедури, щоб пересвідчитися, що наш клієнт не отримає жодних опіків, – розповідає Вікторія ОЛЕКСІЄВЕЦЬ, косметолог-естетист медичного центру “Med & Life”.

 

Якщо поєднати глибокий термоліфтінг Reaction з іншими процедурами, то, по суті, ця процедура може стати безпечною і ефективною альтернативою хірургічному скальпелю.

Апарат для біполярного радіохвильового ліфтингу застосовується для різних зон обличчя та тіла. Система Reaction спрямована на підтяжку шкіри без хірургічних операцій, корекцію зморщок і вирівнювання шкірного рельєфу, усунення жирових відкладень в локальних зонах, зниження вираженості проявів целюліту, моделювання чітких контурів тіла для створення підтягнутої фігури.

Косметологи медичного центру “Med & Life” за допомогою апарата Reaction прогрівають шкіру, стимулюючи, таким чином, вироблення колагену й еластину, які, у свою чергу, запускають процес омолодження та підтяжки шкіри. Завдяки точковому впливу апарата, спеціалісти активізують енергію безпосередньо у проблемній зоні.

Для кращого досягнення бажаного ефекту, косметологи радять поєднувати біполярний радіохвильовий ліфтинг з іншими процедурами. Наприклад, ліфтинг обличчя – з ультразвуковим зволоженням шкіри, “мікротоковою” терапією та з ін’єкційними методиками. Якщо ж це процедури для тіла, то їх можна поєднувати з будь-якими методиками (апаратними й ручними), наприклад, з вакуумно-роликовим масажем (LPG). Таким чином, результат після процедури тільки покращується і бажаного можна досягти значно швидше.

Попри те, що процедура абсолютно безпечна, спочатку варто проконсультуватися з косметологом, адже можливість встановлення індивідуальних налаштувань дозволяє досягти кращого лікувального результату в будь-яких анатомічних зонах тіла людини. Відповідно до особливостей конкретного клієнта, косметолог центру регулює вплив радіочастотної енергії, глибину проникнення RF-хвиль, а також ступінь вакуумної обробки . У середньому, курс біполярного радіохвильового ліфтингу апаратом Reaction для обличчя триває 3-6 процедур (з інтервалом у 2-3 тижні), а для тіла – 10-12 процедур (з інтервалом один раз у тиждень). Для кожного клієнта кількість процедур підбирається індивідуально, зважаючи на стан шкіри.

Медичний центр “Med & Life”

 

Адреса: м. Рівне, вул. Студентська, 14

Телефони: (362) 62-10-10, (362) 62-99-95, (098) 621-01-02

E-mail: medlife.rivne@ukr.net

Web: www.medlife-rivne.com

, , переглядів: 1 009

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *