Чому на додаток Приват24 скаржаться клієнти

Збір коштів на потреби армії України
23.11.2020

Чому на додаток Приват24 скаржаться клієнти

Знову в мережі з’явився негативний коментар, власник якого незадоволений роботою інтернет-сервісу великого українського банку «ПриватБанк», «Приват24». За інформацією gsminfo.com.ua, клієнт розкритикував методи підтвердження операцій, здійснених в інтернет-банкінгу, які не збігаються з можливостями користувача.

Даний негативний коментар з’явився на сайті «Мінфін». За заявою потерпілого користувача, «ПриватБанк» часто додає в список можливих варіантів підтвердження операції в «Приват24» методики, які не можуть реалізувати деякі користувачі.

Він повідав, що його знайомий у віці вирішив оплатити комунальні борги через інтернет-сервіс. Найчастіше в якості підтвердження платежу йому приходять СМС-повідомлення з кодом або дзвінки від оператора, але на цей раз система безпеки зажадала від нього відсканування QR-коду. Так як у користувача був кнопковий телефон, не оснащений камерою, він спробував підтвердити операцію через свій аккаунт в інтернеті, проте в цей момент сервіс не працював.

У відповідь представники банку заявили, що ситуація, яка описана користувачем, напевно помилкова, тому що підтвердження через QR-код запитується тільки в тому випадку, якщо функція підключена до аккаунту клієнта. Відповідно, коли-то він вже відповідав на запит за допомогою сканування, тому система безпеки і пропонує подібний варіант.

Оператор вибачився за надані незручності і запропонував зв’язатися з ним через «гарячу лінію» банку, щоб вирішити проблему. Зокрема, представник банку може прибрати з налаштувань профілю можливість підтвердження операцій через QR-код, щоб в наступний раз використовувалися альтернативні методи.

, , , переглядів: 575

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *