Чому яблука раптом здорожчали на чверть ціни

Збір коштів на потреби армії України
31.01.2021

Чому яблука раптом здорожчали на чверть ціни

На українському ринку досить обмежена пропозиція якісного яблука, що стимулює ціни до зростання. Про це повідомили аналітики проекту EastFruit. Багато садівників наразі пропонують в продаж в основному продукцію, якість якої почала погіршуватися внаслідок тривалого зберігання.

Як результат, лише з початку поточного тижня мінімальні ціни на яблуко в Україні зросли в середньому на 25%. Місцеві садівники готові продавати яблука не дешевше 10-17 грн/кг ($0,35-0,60/кг) в залежності від калібру і сорту, причому вони відзначають, що найбільшим попит мають сорти «Айдаред» і «Голден».

За словами ключових гравців ринку, пропозиція місцевого яблука продовжує поступово скорочуватися. Багато українських садівників на сьогодні вже фактично завершували поточний сезон реалізації даних фруктів. Крім того, в продаж вже практично не надходять яблука сорту «Гала», все це в результаті й призвело до підвищення відпускних цін в даному сегменті.

Також варто відзначити, що на цей час місцеве яблуко в Україні вже коштує в середньому на 11% дорожче, ніж у другій половині січня 2020 р.

, , , переглядів: 587

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *