Чиновники закликають українців відмовитися від 3G

Збір коштів на потреби армії України
13.03.2021

Кількість смартфонів, що підтримують 5G, з жовтня 2020 року по січень 2021-го зросла з 31 тисячі до 194 тисяч, тобто у 6 разів. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації, передає Укрінформ.

Як зазначається, статистику відомство підготувало спільно з вітчизняними мобільними операторами. Також була підрахована кількість смартфонів з підтримкою 4G – їх майже 31 млн. Але це не означає, що усі абоненти вже отримують найкращий користувацький досвід із користування інтернетом, зауважили у Мінцифри.

“Спостерігаємо таку ситуацію, коли українці, маючи 4G-смартфони та необхідне покриття, продовжують користуватися старою сім-карткою з 3G. Закликаємо абонентів замінювати свої картки на ті, що підтримують 4G, адже ця технологія передачі даних у 10-15 разів швидша, ніж в інтернеті попереднього покоління.

Заміна є безкоштовною у кожного оператора і займає кілька хвилин. Після цього якість відеодзвінка та швидкість завантаження файлів буде значно вищою”, – пояснив керівник групи розвитку мобільного інтернету Мінцифри Станіслав Прибитько.

У відомстві нагадують, що оператори здійснюють заміну сім-карток в центрах продажу. При цьому номер абонента зберігається, а тарифікація цін на послуги оператора залишається незмінною.

Водночас швидкість мобільного інтернету 4G значно більша. Наприклад, 3G-інтернет дозволяє передавати дані в середньому на швидкості від 1 до 3 Мбіт/с, а 4G — 40-50 Мбіт/с.

, , , переглядів: 987

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *