Дитина просить гіроборд? Не лякайтесь! Сміливо купуйте та з нею катайтесь!

Збір коштів на потреби армії України
13.07.2017

Дитина просить гіроборд? Не лякайтесь! Сміливо купуйте та з нею катайтесь!

Популярність гіробордів (або, як їх ще називають, гіроскутерів) б’є всі рекорди. Цей яскравий і незвичайний транспорт став справжнім трендом і ледь не кожен другий бажає роздобути його собі. Крім «незвичайності» гіроборд зарекомендував себе як компактний, легкий в управлінні і доступний засіб пересування. На сьогодні міні сігвей широко використовується в Європі і США, а тепер починає завойовувати український ринок.

 

Що таке гіроборд?

Це платформа, забезпечена двома колесами, вставши на яку людина починає рух. Кожне з коліс пристрою забезпечено вбудованим електродвигуном.Чутливі датчики утримують платформу в необхідному положенні, враховуючи швидкість пересування, що не дозволяє водієві впасти.

Чому люди купують гіроборди?

У кожного є свої причини, але в основному це поїздки на роботу, навчання, прогулянки. Гаджет стане відмінним доповненням активній людині, з його допомогою можна робити різні трюки (привіт скейтерам).

гіроборд

Скільки коштує таке задоволення?

В середньому різні продавці та крамниці пропонують ціну від 4 до 5,5 тисяч гривень. Але при бажанні, Ви можете знайти гіроскутер в інтернет-магазинах за 3-3,5 тисячі.

 

 

Рівняни не відстають від останніх трендів, тому рівненський магазин цифрової техніки КТС проводив безкоштовну акцію. Деталі тут.

, переглядів: 1 464

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *