Дякую “Алхімії Краси” за чудового вчителя.

Збір коштів на потреби армії України
23.08.2017

Дякую “Алхімії Краси” за чудового вчителя.

Відгуки можуть бути не лише про ресторани або магазини, їжу або одяг, але й про людей, майстрів своєї справи.!

“Я б хотіла поділитись враженнями після проходження курсів перманентного макіяжу в”Алхімії Краси”. Я дуже хвилювалась, боялась як мене зустрінуть та які спеціалісти будуть, але всі страхи зникли після того як я зайшла в приміщення. Тиха і спокійна атмосфера, привітний персонал, а викладач взагалі знахідка. Це творча, добра людина котра ну дуже любить свою справу, цим вона надихає і спонукає до наполегливості. Дивлячись на неї, її відданість справі ти не можеш  підвести, а навпаки хочеться так само полюбити і опанувати техніку перманентного макіяжу. З перших її слів і настанов я відчула як пройшли усі переживання та невпевненість, я зрозуміла, якщо буде все робити як сказала пані Лариса, то без сумнівів стану прекрасним майстром.

До кожного клієнта вона має підхід, не зважаючи на те що процедура дещо болісна, клієнти навіть засинають і це цілком заслуга Лариси. Вони впевнені що все буде добре, бо неозброєним оком видно як в кабінеті все стерильно, як майстер готується до процедури, покроково розповідає про все, в голос говорить що робить і навіщо. А коли людина бачить вже закінчену роботу над своєю зовнішністю це взагалі не передати словами, радіють як діти і ти радієш з ним і за себе, бо розумієш, що навчаєшся у професіонала.

В мене були побоювання, що після курсів не опанувавши всього доведеться йти на перенавчання, чула що такі випадки бувають, але як виявилось не в “Алхімії Краси”, бо ж сама Лариса не зупиняється на здобутих знаннях і постійно навчається новим технікам які згодом передає таким учням як я. Ще раз хочу вам подякувати за все. Завдяки вам я здобула чудовий досвід і сподіваюсь стати хорошим майстром у цій справі, адже не можу собі дозволити Вас підвести”.

 

Прекрасний відгук про прекрасну людину і майстра. Хочу сказати від себе декілька слів. Я була в “Алхімії Краси” Яна, учениця яка залишила відгук робила мені перманентний макіяж губ під керівництвом Лариси, дійсно все стерильно і персонал професійний. Перший раз Яна робила губки, так сказати складала екзамен на мені і я ні хвильки не нервувала, бо знала, що якщо Лариса поруч то в учениці обов’язково усе вийде. І зараз у мене прекрасні губи які не потрібно фарбувати. Яна стала професіоналом завдяки навчанню у Лариси.

, , , переглядів: 1 573

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *