Facebook навчить користувачів відпочивати від соцмереж

Збір коштів на потреби армії України
11.04.2020

Facebook навчить користувачів відпочивати від соцмереж

Незабаром в Facebook з’явиться функція, яка допомагає користувачам відпочивати від соціальної мережі. Мова йде про режим Quiet Mode для мобільних додатків соцмережі, після активації якого користувачеві перестануть приходити практично всі повідомлення від Facebook.

Згідно з наявними даними, Quiet Mode дозволить встановлювати розклад, коли користувач хоче отримувати повідомлення з соціальної мережі. Тихий режим є в більшості сучасних смартфонів, але функція Facebook виглядає більш привабливо, оскільки з її допомогою можна сформувати повноцінний графік взаємодії з соціальною мережею.

Варто відзначити, що Quiet Mode не тільки відключає повідомлення, але також перешкоджає запуску додатка Facebook. Якщо користувач спробує відкрити програму Facebook з активованим режимом Quiet Mode, то на екрані пристрою з’явиться відповідне попередження, а також таймер, що показує, скільки часу буде активний «тихий режим». При необхідності написати повідомлення або просто подивитися, що нового з’явилося в соціальній мережі, Quiet Mode можна деактивувати на 15 хвилин.

Нагадаємо: в 2018 році розробники інтегрували в мобільний додаток інструмент Your Time on Facebook, за допомогою якого можна обмежити взаємодію з соціальною мережею, а також подивитися, скільки часу протягом тижня було на неї витрачено.

Після додавання Quiet Mode у користувачів з’явиться можливість перегляду більш детальної статистики. Тепер додаток буде показувати проведене в Facebook час за двотижневий період. Крім того, користувачі зможуть побачити, скільки часу на взаємодію з Facebook витрачається в денний і нічний час.

Розробники вже приступили до розгортання режиму Quiet Mode, але цей процес може зайняти кілька тижнів. Передбачається, що користувачам пристроїв на базі iOS він стане доступний до травня, а ось власникам гаджетів на Android доведеться почекати до червня.

, , , переглядів: 701

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *