Фотосесія в стилі НЮ. Приклади вдалих фото

Збір коштів на потреби армії України
15.12.2017

Фотосесія в стилі НЮ. Приклади вдалих фото

Фото в жанрі НЮ через свою експресію часто акцентує увагу людей не лише на витонченності людського тіла та його неповторності, а й виступає символом беззахисності та цнотливості людської душі. Відсутність одягу допомагає побачити усю внутрішню красу особи, адже зовнішня оболонка отримує ті характеристики, якими її наповняють люди, чим самим приховує справжню сутність особистості.

Фотороботи: Генадія Клименка, Роберта Мепплторпа, Берта Штерна.

Для того, щоб НЮ-фото стало дійсно мистецтвом — потрібно правильно організувати робочий процес. Такі фотографії можна робити як в професійній студії, так і в дома або на природі. Головне, щоб освітлення підкреслювало те, на чому фотограф хоче закцентувати увагу. Крім того, фон має відповідати задуму фотографії, а правильно підібрані пози моделі мають показати красу оголеного тіла. Також, наявність хорошої апаратури, а саме об’єктиву і спалаху — можуть полегшити процес фотосесії в стилі НЮ.


Замовивши еротичну зйомку ню ви отримаєте унікальну можливість відчути себе чарівною німфою, що привертає до себе увагу всіх чоловіків. Не у кожної жінки є гідна еротична фотосесія, яку не соромно показати іншим. Будьте неповторні і нехай всі зірки неба світяться тільки для вас! Адже все в ваших руках.

, , , переглядів: 9 405

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *