Instagram сховав лайки під фотографіями користувачів

Збір коштів на потреби армії України
18.11.2019

Instagram сховав лайки під фотографіями користувачів

Соціальна мережа Instagram почала тримати в таємниці число лайків під записами особистих користувачів. Про це повідомляється на сторінці соцмережі в Twitter.

“Ми розширюємо нашу тестову програму приватного лічильника лайків на весь світ. Якщо ви берете участь в тесті, то ви більше не побачите загальна кількість лайків і переглядів під фотографіями і відеозаписами, опублікованими в стрічці, якщо вони розміщені не вами”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше проведені тестові запуски цього нововведення в Австралії, Бразилії, Ірландії, Італії, Канаді, Новій Зеландії і Японії показали позитивні результати, у зв’язку з чим прийнято рішення про розширення програми. Представник соцмережі раніше пояснював, що її керівництво вирішило приховувати лайки, щоб “знизити рівень тиску” і “щоб в Instagram було менше почуття змагання”. Згідно із задумом, у передплатників залишиться можливість бачити тільки імена кількох людей, які відзначили фото як вподобане, лічильник лайків при цьому буде прибраний з інтерфейсу. Статистика позитивних відгуків все одно залишиться доступною самому автору поста.

, , переглядів: 1 120

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *