Ірина Кравець: Астрологія – ключ до розуміння індивідуальності людини

Збір коштів на потреби армії України
15.07.2017

 

Астрологія – дуже давня і цікава наука, вона розповідає про найпотаємніше, розкриває сенс майбутнього і теперішнього, допомагає пізнати істину.

Про минуле і сучасне астрології, а також про те, як знайти свій шлях до успіху, журнал «LIGHT» дізнавався в ексклюзивному інтерв’ю з професійним астрологом Іриною КРАВЕЦЬ.

 

 

Пані Ірино, як давно ви займаєтесь астрологією?

– Я вивчаю астрологію близько 24 років. Спочатку це було просто хобі, яке  згодом переросло в професію, і, як наслідок, вже шістнадцять з половиною років я працюю на професійному рівні, активно спілкуючись з людьми, допомагаю, раджу, складаю точні астрологічні прогнози.

 

Чи насправді існує така професія, як астролог?

– Так, зараз астрологи надають свої послуги офіційно. А раніше, коли тільки почала займатися астрологією та вирішила надавати свої послуги на рівні фахівця, то виявилося, що такого виду діяльності в реєстрі послуг просто не було. І в Україні я стала першим астрологом, хто ввів у державний реєстр такий вид діяльності, як передбачення долі за допомогою класичних систем.

 

 

Яку роль відіграє астрологія у пізнанні людини?

– На мою думку, якби з астрологією хоча б оглядово знайомили вихователів дитячих садочків, учителів (адже вивчити її самотужки дуже важко), робота з дітьми була б ефективнішою. Адже це – знання, які допомогли би педагогам знайти індивідуальний підхід до кожної дитини як до майбутньої неповторної особистості, допомогли б розкрити її здібності, приховані таланти. Всі ми неповторні, немає двох абсолютно однакових людей, кожен по-своєму сприймає світ, по-своєму бачить і розуміє навколишню дійсність. Астрологія дає ключі до розуміння своєї індивідуальності, щоб мати можливість розвиватися у відповідному напрямку.

 

 

Як ви вважаєте, що саме спонукає людей зазирнути у майбуття?

– Майбутнє – це наші мрії, усі ми на щось надіємось, чекаємо хорошої нагоди, плекаємо свої надії на краще майбутнє. Якщо уявити будинок щастя, то найбільша кімната була б – зал очікування. Тому що людина по суті завжди на щось очікує. Хтось має подати руку, хтось – «підштовхнути», проте людина може самотужки «себе збудувати», знаючи про себе більше, ніж відомо оточенню. Людині потрібно розуміти та правильно оцінити свої можливості, сильні та слабкі сторони. Астрологія може вказати: ось це твій талант, підеш цією дорогою – досягнеш успіху, а те, над чим ти зараз працюєш, – не твоє. Навіть, якщо ти любиш це і цим займаєшся тривалий час, воно не твоє і перспективи в тебе немає у цій сфері. Коли до мене потрапляє людина, я все це абсолютно точно «розкладаю по полицях». Важливо виділити основне та відсіяти другорядне. По даті і часу народження я можу розповісти про людину більше, ніж вона сама про себе знає.

 

Як астрологія підбирає ключ до індивідуальності?

– Японці кажуть, що в людини є три обличчя: одне обличчя людина показує своїм друзям, знайомим, сусідам, колегам; друге обличчя – демонструє рідним та близьким, а третє обличчя вона не покаже нікому – це її справжнє обличчя. Немає абсолютно добрих людей, кожен має світлу й темну сторону. І свою темну сторону не кожен прагне показати.

Суперечливою є думка про те, що люди зі спільним знаком зодіаку мають тотожні характеристики, чи це так?

– Чистий тип знаку зодіаку – це ті люди, що народились на світанку, інші ж змішані, перехідні. Чистих типів дуже і дуже мало. Проте астрологія за датою народження тлумачить людину дуже точно. Якщо відомо точний час народження, я можу буквально все розтрактувати, у тому числі й партнерство – сумісність/несумісність. Акцент завжди роблю на медичну астрологію – і завжди співпадає.

 

 

З якими потребами найчастіше звертається молодь?

– Найбільше звертаються з проблемами у коханні, вибором напрямку професійної діяльності, вибором місця, куди вступати. Актуальним є питання, чи залишатись в Україні, чи їхати за кордон. Коли звертаються з проханням повернути коханого чи, може, зробити приворот, чи когось порадити – принципово не займаюсь магічними впливами, магією та дівчатам раджу не робити таких дурниць. Любити не можна примусити й купити любов не можна. Але як психолог можу пояснити, як «знайти ключик» до тієї людини. Отримати щось без зусиль «на блюдечку» неможливо. Я говорю не те, що хоче чути людина, а те, що я бачу. Натальна карта, гороскоп людини не змінюється. Можна підібрати вдалий час для відкриття бізнесу, для шлюбу. Астрологія ні до чого не примушує, вона говорить, що буде, якщо людина піде певним шляхом, у чому її  сильна сторона, а в чому – слабка.

 

Пані Ірино, чи підбираєте ви пари за сумісництвом знаків?

– Це моя улюблена тема, визначати сумісництво – моя фішка. В мене це виходить ідеально, адже ще маю освіту психолога. Багато пар, які зверталися до мене перед розлученням, отримали відповіді на свої питання і їхні відносини налагодились, нині мають діток і живуть добре. Проте були пари не просто без перспектив у стосунках, вони навіть могли і життя один одному зруйнувати. Тут має бути вибір, і краще, коли цей вибір буде правильним. Більшість людей мислять стереотипами: чоловік має проявляти ініціативу,  жінка боїться діяти і сказати щиро, чого вона хоче. А чоловік діє на свій розсуд. Або ж навпаки вони міняються ролями, та все одно не можуть порозумітися. Якби пара обговорювала все між собою, було б набагато простіше дійти згоди і в подальшому враховувати спільні інтереси. Астрологія допомагає відкрити сильні та слабкі сторони конкретної пари в деталях.

А як ви визначаєте, яку пораду потребує пара, що планує розлучитись?

– Людина не може обирати своє народження і свою смерть. У всьому іншому в людини є певний вибір. Багато людей живуть разом, «мучать» одне одного, і все це, як вони говорять, «заради дітей», проте ці жертви недоречні. Дитина повинна виростати в сім’ї, де люблять одне одного, або хоча би поважають, тоді вона вмітиме кохати й поважати того, кого зустріне на своєму життєвому шляху. Якщо ж дитина живе в умовах постійних непорозумінь, де батьки не люблять одне одного, не поважають, то цим самим вони ламають їй життя. Я завжди рекомендую, не нав’язую. Людина може вийти від мене і змінити своє життя, або вийти і зробити по-своєму. Мій принцип – знайти оптимальне рішення.

 

 

Що, на вашу думку, є обов’язковим у вихованні дітей?

– Дітям потрібно давати в першу чергу не іграшки, забавки й матеріальні блага,   а потрібно виділяти час для спілкування. Вчити своїм власним прикладом. Тому що дитина, роблячи перші свої кроки, буде повторювати те, що вона бачила, буде вчитися у своїх батьків. Головні речі, які можуть дати батьки – це «гарне коріння» і «крила». Всього іншого дитина досягне самотужки.

 

Пані Ірино, розкажіть, яка у вас родина?

– Я щаслива людина. Не можу сказати, що прожила дуже легко. Якби була можливість повернутись у мої двадцять років, то не хотіла б. Це мій досвід, мої переживання, сльози – це все потрібно було пережити. У житті ми завжди згадуємо щасливі моменти. І здається, що у той час, хоча й не вистачало грошей, достатку, але й торт був смачніший і поцілунки були солодші. Я проаналізувала своє життя і зрозуміла, що теперішній  час для мене найкращий: я знаю, чого хочу, сама досягла в житті успіху. Маю дуже хороших дітей. У мене оригінальна та екстравагантна  сім’я. Можу похвалитися тим, що мої діти – мої друзі. Що б не трапилося, навіть речі, про які не завжди відверто можеш говорити, – мої діти обговорюють зі мною все. Ніколи в житті вони мене ні в чому не осоромили. Це означає лише одне – я чудова мама. Мій чоловік – моя опора і гордість. В нього відповідне достойне хобі – книги, завдяки чому домашня бібліотека налічує  більше 6 тисяч книг. Ми разом уже 27 років,  і в нас є повага й взаєморозуміння. Я відбулася як особистість.

 

 

 

Яких змін чекати найближчим часом, що віщують зорі?

– Ми живемо в період епохальних змін. На даний момент триває процес входження в еру Водолія. Між ерами, на відміну від століть, немає чіткої межі. Яскраво видно, як змінюється ментальність. Для прикладу, ще 10 років тому я не сприймала «цивільний шлюб» і вважала такі стосунки неподобством. Зараз  бачу, наскільки це правильно, наскільки важливо разом пожити, побачити, чи підходять люди в побуті одне одному й у всьому іншому, чи ні. Аніж поспішати брати шлюб у церкві, а потім порушувати всі ці канони і брати розлучення, а потім знову брати у церкві вже інший шлюб… Чим цікавий цей перехід ер? Відбудеться зародження нової релігії, філософії, тому що час вимагає іншого сприйняття, нових рішень, відходження від класики. Зараз велика проблема у тому, що популяризується культ грошей. Всі спішать до успіху, матеріальних благ і віддають перевагу кількості грошей, тому що це – нібито показник добробуту. Проте я переконана, що всі найдорожчі речі в житті – безцінні. Не можна купити любов, не можна купити емоцію, яку викликає, наприклад, схід сонця. Неповторні миті – вони безцінні. І коли пишеш, пригадуєш історію свого життя, ти пам’ятаєш лише ті моменти, коли була справді щасливою. Немає абсолютно щасливого життя, є тільки моменти, які його складають. У кожного бувають кращі часи та гірші, кожна людина по- різному переносить труднощі. До щастя, до позитивних емоцій всі ставляться легко, а от біль, образа переноситься дуже драматично. Мені сподобалась цитата Вінстона Черчіллля: “Коли ви йдете через пекло – не зупиняйтесь”. Рекомендація від мене – можна перебігти через розжарене вугілля, якщо знаєш, що це доречно і після страждань тебе очікує спасіння. Ми не можемо зупинити глобальних катаклізмів, але змінити щось на краще у житті своїх близьких, своїх дітей, нам під силу. Не слід очікувати, що все прийде зверху. Не можна дати все і всім однаково – у всіх різні потреби. І знову ж таки астрологія показує, які потреби в кожної людини. Комусь потрібен якийсь мінімум, а комусь потрібно дуже і дуже багато.

 

“Життя людини не вимірюється кількістю прожитих років,

а кількістю тих життів, до яких ти був дотичний, які ти змінив”

 

 

, , переглядів: 1 128

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *