Маленькі модниці дитячого творчого центру “Art-Life”

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2017

Маленькі модниці дитячого творчого центру “Art-Life”

 

Наприкінці травня дитячий творчий центр “Art-Life” дивував рівнян у ТРЦ “Екватор”, адже там відбувався традиційний підсумковий концерт театру моди. На великій сцені маленькі модниці розповідали про себе, демонстрували свої таланти та вражали глядачів чудовими виступами і своїми розкішними сукнями.

 

До слова, дитячий творчий центр “Art-Life” був створений у серпні 2014 року і з того часу виховує маленькі таланти Рівного. Діти навчаються хореографії та акторській майстерності, розвивають свої творчі здібності, а зовсім нещодавно у Центрі відкрився напрямок “Маленькі модниці”, де дівчатка навчаються основам дефіле.

 

 

 

Спочатку всі учасниці творчого вечора представили себе і продемонстрували, чому саме вони достойні отримати титул “Міс глядацьких симпатій”. Дівчата підготували декілька спеціальних номерів для глядачів – вони виходили і в образах україночок, і в костюмах солодких цукерочок, а у фіналі здивували всіх виходом у розкішних бальних сукнях. Між виступами юних учасниць глядачів розважали інші вихованці центру “Art-Life”, а також зразковий ансамбль дитячої естрадної пісні “Вітамін”, естрадно-циркова студія “Eridan”. Бурхливі овації викликав неймовірний танець у техніці паппінг одного з викладачів “Art-Life” Андрія Єгоркіна.

 

 

Свої омріяні кришталеві тіари від “Art-Life” отримали:

Ульяна Потапчук – Міс Вишуканість

Анна Власик – Міс Оригінальність

Надія Коркош – Міс Артистичність

Лера Мельничук – Міс Чарівність

Вікторія Окач – Міс Посмішка

Анастасія Каращук – Міс Елегантність

Софія Величко – Міс Дружба

Анастасія Гуляр – Міс Грація

Даша Бондаренко – Міс Ніжність

Юля Козійчук – Міс Модель

А титул “Міс глядацьких симпатій” отримала маленька Даша Бондаренко. Дівчинці лише 7 років, та, попри свій юний вік, вона впевнено почувалася на сцені і змогла завоювати серця глядачів та журі.

Влітку, з червня по серпень, у дитячому творчому центрі “Art-Life” проходить спеціальне навчання для маленьких модниць – Школа “Маленької леді”. Тут дівчатка віком до 12 років навчаються хореографії, дефіле, акторській майстерності, правилам етикету та основам фотосесії. Можливо, вже зовсім скоро маленькі леді також виступатимуть на великій сцені і завойовуватимуть серця рівнян.

 

SONY DSC

 

 

Дитячий творчий центр “Art-Life”

Адреса: м. Рівне, вул. Київська, 44

тел. +38 (096)-71-00-006

, , переглядів: 2 075

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *