Марко Левішин – надія рівненського спідвею

Збір коштів на потреби армії України
14.07.2017

Марко Левішин – надія рівненського спідвею

Він прагне стати великим гонщиком та досягти серйозних результатів, хоча і зараз може легко позмагатися і з більш старшими й досвідченішими спідвеїстами. Для багатьох шанувальників мотоспорту Левішин став справжнім відкриттям у 2016 році. Відразу на початку сезону він отримав одну з перших вагомих нагород у кар’єрі – бронзову медаль Чемпіонату України серед юніорів. А під час “Відкритого Кубка до Дня Молоді” у Рівному, присвяченого 30-річчю перемоги Ігоря Марка в Чемпіонаті Європи 1986, Левішин став творцем одного з найвидовищніших моментів. Молодий гонщик буквально підірвав стадіон на ноги, коли за лічені секунди обійшов двох гонщиків по зовнішньому колу та став переможцем заїзду.

 

Марко, як і Станіслав Мельничук, загорівся спідвеєм у десятирічному віці. Левішин родом із Тучина, і на молодого шістнадцятирічного хлопця у Рівному покладають неабиякі надії.

Цього сезону, 29 липня, Марко Левішин буде виступати у складі збірної України у півфіналі Командного Чемпіонату Європи серед юніорів у Даугавпілсі (Латвія).

 

, , переглядів: 1 156

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *