Мережа весільних салонів “ГРЕЙС”: У дечому ми навіть випереджаємо Європу!

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2017

Мережа весільних салонів “ГРЕЙС”: У дечому ми навіть випереджаємо Європу!

 Весна завжди асоціюється із чимось свіжим, новим, досі небаченим. Це – початок іншого відліку, незнаний етап, невідомий раніше досвід Найважливіші події у світі весільної моди, вже традиційно, відбуваються саме навесні. Ледь не щотижня окремі європейські міста оживають, приймаючи учасників та відвідувачів професійних весільних виставок та показів. Упродовж років найвагомішими заходами в індустрії весільної моди стали Essen European Bridal Week (Німеччина), Barcelona Bridal Fashion Week (Іспанія), Milano Bridal Week (Італія) та International Fashion Fair Düsseldorf (Німеччина). Це – величезні за розмірами та масштабами організації події, що об’єднують професіоналів весільної справи усього світу. НАТАЛЯ ЧУЛІЙ, директор мережі весільних салонів “ГРЕЙС” у Рівному та Луцьку, щороку відвідує ці заходи, щоб бути в курсі останніх новин та тенденцій світу весільної моди.

 

 Наталю, яку подію цієї весни можна назвати знаковою для світової весільної моди?

  Cаме Європейський тиждень весільної моди в німецькому Ессені, що проходив наприкінці квітня, і дав початок цьогорічному весільному сезону для професіоналів галузі у Європі та за її межами. За час заходу було представлено близько 300 колекцій 2018 року. Так-так, саме 2018-го! Адже до весілля потрібно готуватися завчасно!!! ))) Вже зараз відомі деякі секрети прийдешнього сезону…

 

 Які бренди були представлені на цьому заході?

  Поруч із впливовими іменами легенд весільної індустрії, такими як ENZOANI, ETERNITY, SIGNATURE by Justin Alexander, MARK LESLEY, RONALD JOYCE, SINCERITY, були представлені також і нові імена. Можливо, за декілька років саме ці, незнані досі, митці впроваджуватимуть нові тенденції на світовому ринку!

 

 Чи були представлені якісь українські виробники весільних суконь?

  Серед розмаїття брендів, дизайнерів та стилів по-особливому виділялись цього року сукні саме українських виробників. Парадоксально, але тут, в Україні, ми завжди з неабияким захватом дивимось на французькі, італійські, німецькі речі, вважаючи їх вершиною досконалості та взірцем стилю. Натомість, досвід весільних fashion заходів Європи доводить протилежне: саме українські дизайнери – в авангарді моди!

Так, наприклад, українська дизайнерка ТАНЯ ГРІГ була першою, хто привіз на європейську виставку три роки тому сукні-трансформери, що складались із декількох елементів та дозволяли нареченій створювати різні образи на весіллі. А цього року світова спільнота була вражена новим винаходом дизайнера – рукави сукні можна знімати та одягати прямо в процесі святкування!!! Фантастика, чи не так? До речі, чудовий варіант для обряду вінчання.

ОКСАНА МУХА, всесвітньо відомий львівський дизайнер, представила нову колекцію “із піску” – розкіш та таємничість Сходу, романтична легкість тканин та фантастичні візерунки мережива. Фотосесія колекції у Йорданії просто вражає!

ТМ “АННА СПОСА”, “ЛА ПЕТРА” та “АЛЛЕГРЕС” були представлені західноєвропейським поціновувачам уперше, проте їхньому успіху можна лише позаздрити! Відтепер сукні цих брендів продаватимуть у багатьох європейських салонах.

 

 Чим готові порадувати наречених нашого регіону?

 Зразки колекцій весільного сезону 2018 надійдуть у продаж до наших салонів вже у червні-липні!!! Це – безпрецедентно, адже європейські салони колекції 2018 виставлятимуть не раніше осені! Отже, у дечому ми навіть випереджаємо Європу!

 

 

 

 

 

 

, , переглядів: 1 343

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *