Мільйон на розвиток бізнесу!

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2022

Мільйон на розвиток бізнесу!

Мільйон на розвиток бізнесу! Компанія Lenovo запускає грантову програму для українських підприємців THINK ON. Ukraine. Це можливість отримати 1 мільйон гривень на розвиток бізнесу, а також пройти інтенсивний навчальний курс від Lenovo та партнерів програми.
Мільйон на розвиток бізнесу
У програмі можуть взяти участь українські малі та середні виробничі та сервісні підприємства, інноваційні та IT-компанії, які відповідають її критеріям. Збір заявок триватиме до 12 лютого 2023 року. Серед усіх аплікантів оберуть 20 півфіналістів, і далі, шляхом співбесіди, визначать 10 фіналістів, яких підготують до фінального пітчингу і захисту свого бізнес-плану. Фінальний пітчинг для визначення переможця, який отримає грантове фінансування, відбудеться 15 березня наживо за участі експертного журі.
Той, хто набере найбільше балів від журі за результатами презентації, отримає мільйон гривень на розвиток власної справи. Також на учасників чекають цінні подарунки від компанії Lenovo та партнерів програми – UNIT.City, SUPERLUDI, Forbes.
Деталі – на сайті THINK ON.Ukraine
, , переглядів: 670

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *