Мінцифри пропонує хакерам зламати додаток “Дія”

Збір коштів на потреби армії України
12.10.2020

Мінцифри пропонує хакерам зламати додаток “Дія”

Мінцифри анонсувало проведення Bug Bounty (програма, за допомогою якої інші програмісти допомагають розробникам розібратися й усунути помилки додатку чи сайту, перш ніж широка громадськість дізнається про них, – Mediasapiens) додатку «Дія» в листопаді.

Для цього створять копію основного додатка. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна», пише AIN.UA.

За словами Федорова, для програми буде зроблена окрема копія додатка. Міністр пообіцяв, що зміни в ній не вплинуть на роботу основної мережі.

«Є така світова практика, вона називається Bug Bounty. Я обіцяв це зробити і запустити. Ми з листопада місяця запускаємо Bug Bounty, збираємо «білих» хакерів, робимо копію «Дії» та даємо можливість її зламати. Це не публічний захід, але ми запрошуємо всіх, будемо це анонсувати і робити», – сказав міністр.

Федоров вважає, що саме Bug Bounty зможе підвищити рівень довіри до «Дія».

«Дуже багато аудитів пройшли, але саме після Bug Bounty з’являється довіра до продукту. Це цивілізований підхід, коли офіційно роблять такий захід, в якому можуть взяти участь білі хакери», – заявив Федоров.

Вперше проведення Bug Bounty «Дія» було анонсовано на презентації нових електронних послуг Diia Summit 5 жовтня. Михайло Федоров пообіцяв 1 млн грн за злом додатку.

, , , переглядів: 790

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *