На дахах “Епіцентрів” можуть поставити сонячні батареї

Збір коштів на потреби армії України
11.12.2020

На дахах “Епіцентрів” можуть поставити сонячні батареї

Група компаній «Епіцентр» планує провести консультації з компанією Tesla й іншими світовими лідерами в області сонячної генерації по реалізації проєкту у сфері сонячної енергетики.

Компанія має мету в стратегії розвитку, ефективно використовувати вільні площі дахів для комерційної електрогенерації. Вже є реалізовано кілька таких пілотних проєктів в торгових точках та спортивних об’єктах компанії, по використанню сонячних батарей генерації тепла для побутових потреб.

В ряді міст України, зокрема Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Вінниці, Хмельницькому та Житомирі вже випробували дані технології передає Commercial Property. Генеральний директор компанії “Епіцентр К” Петро Михайлишин зазначає, що компанія шукає найбільш ефективні рішення в цьому питанні. Тому планують провести зустрічі з представниками світових компаній лідерів у сфері сонячної енергетики, в тому числі й з компанією Tesla.

Зазначається, що мережа «Епіцентр» налічує 73 торгових об’єкти промислових та розподільних центрів, загальна площа дахів, яких становить понад 2 млн квадратних метрів. А у планах групи введення в експлуатацію ще ряду масштабних інфраструктурних об’єктів найближчим часом.

В “Епіцентрі” підкреслюють, що компанії цікаві ідеї Tesla Energy щодо об’єднання сонячних панелей і систем накопичення і зберігання енергії.

“В Україні тільки формується практика використання сонячних батарей великими мережами й підприємствами для задоволення потреб в тепло- і електроенергії. Втім, світові тенденції розвитку цього ринку показують, що це — майбутнє, до якого рухається весь світ”, – відмітив гендиректор.

, , , переглядів: 630

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *