На Youtube вперше завантажили жахастик для котів

Збір коштів на потреби армії України
20.10.2020

На Youtube вперше завантажили жахастик для котів

Канадський виробник частувань для котів Temptations Cat Treats випустив перший в світі котячий фільм жахів. Головний лиходій в ньому — огірок. Scaredy cat — чотирихвилинна анімаційна короткометражка, в якій рудий кіт біжить за клубочком вовни, а на кухні зустрічається зі своїм найстрашнішим кошмаром — огірком, пише НВ.

«Якщо ви любитель котів, то ймовірно ви потрапляли на тисячі відео, на яких коти тікають від огірків. Ми розширили цю тему і перетворили страх котів перед цими овочами в фільм жахів для котів і їх господарів», — наводить слова Крейга Нілі, СЕО компанії, що володіє Temptations Cat Treats, All Hallows Geek.

Насправді справа не стільки в огірку — коти також реагували б на банани або кабачки — скільки в сприйнятті котами своєї території біля миски. Тваринами це місце сприймається як мало не найбезпечніше в усьому будинку, а тому різка поява незрозумілого предмета, схожого на змію (а їх бояться багато ссавців), лякає їх. Але в тренди потрапив саме огірок, тому він і став головним героєм фільму.

Для створення фільму компанія працювала разом з науковим інститутом Waltham Petcare Science, щоб задіяти такі звукові частоти, які привернули б котів до перегляду фільму. Але не беріть на сеанс слабкодухих котиків!

, , , переглядів: 670

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *