Наталя Дмитренко: “Не стримуйся робити те, чого боїшся”

Збір коштів на потреби армії України
10.07.2017

Її сторінки у соціальних мережах наповнені прекрасними світлинами, на яких вона демонструє різноманітні образи, до того ж фото зроблені у різних містах та країнах світу. Ця дівчина не боїться пригод і ніколи не зупиняється на досягнутому. Усе це – про Наталю Дмитренко, креативного директора “DNV studio”. Про життєві цінності, цікаві подорожі та креативні проекти пані Наталя розповіла читачам журналу LIGHT.

 

 

 

– Цікаво дізнатися, які три речі ви найбільше цінуєте у своєму житті?

– Беззаперечно – це свобода, чесність та усвідомленість власних дій.

– Ви так впевнено назвали таку рису як “свобода”, чому це для вас на першому місці?

– Я завжди хотіла і хочу, щоб мене ніщо не стримувало у діях та бажаннях. Тому завжди прагну робити так, як вважаю за необхідне.

 

 

 

– На другому місці у вас стоїть чесність. Що було б, якби всі говорили правду?

– Я переконана, якби всі люди були чесними, то часто можна було б уникнути багатьох дурних і незручних ситуацій. І можна було б точно знати, чого варто чекати від тієї чи іншої людини. Але треба врахувати, що далеко не всі люди готові чути правду. Проте в своєму житті я звикла казати те, що думаю, і ті, хто мене оточують, звикли до того, що “вивалюю” всі свої думки й нічого не приховую.

– А чому, на вашу думку, люди обманюють?

– Людина бреше через слабкість, через те, що їй не вистачає сміливості та відваги бути щирими.

 

 

– На ваших сторінках у соцмережах світлини з різних куточків світу… Ви напевно недарма так любите подорожувати, адже завдяки цьому відчуваєте свободу, яка для вас така важлива?

– Інколи я думаю, що втомилася подорожувати, але минає всього день чи навіть кілька годин – і я розумію, що готова до нових пригод.

– Куди хотіли б ще поїхати?

– Я дуже хочу відвідати Японію. Мене приваблює інша культура, звичаї, традиції… Європейські країни чимось схожі між собою, а Японія – це щось особливе.

– Подорожуєте зазвичай сама чи хтось вас супроводжує?

– Я переконалася, що цікавіше подорожувати самій. Я знайомлюся з місцевими мешканцями, і вони мені роблять такі екскурсії, яких не організують жодні гіди та путівники.

– Окрім туризму, що ще є вашим хобі?

– Їжа.

– Готувати любите чи їсти?

– Дегустувати. Всі, хто мене знає, підтвердять, що я завжди голодна. Для мене їжа – це мистецтво, і тому під час подорожей мені теж цікаво пізнавати місцеву кухню.

 

 

– Ви – креативний директор “DNV studio”, а які плани на майбутнє? Розвивати студію чи ще є якісь амбітні задуми?

– Звісно, ми постійно працюємо над розвитком, але в планах у мене ще один проект. Зараз я не знаю точно концепцію і чи це буде у Рівному, проте впевнена, що це буде щось креативне і, можливо, пов’язане зі сферою харчування.

 

– Ви – людина, яка не боїться змін і готова ризикувати. Що дає внутрішню силу не боятися змін?

– Напевно, це життєвий досвід. Саме він дає нам шанси ризикувати й перестати боятися того, що може статися.

– Неприємні ситуації змушують зупинитися чи стають стимулом?

– Весь досвід, який ми здобуваємо, робить нас такими, якими ми є. Звісно, в житті бувало по-всякому, але завдяки тим ситуаціям я саме така, якою є нині. Треба не боятися змін, робити те, чого боїшся, і дякувати людям, які були чи є у вашому житті.

 

 

– Якщо говорити про мрії та плани… За рік Наталя Дмитренко що ще мріє навчитися чи опанувати?

– Я хочу навчитися кататися на мотоциклі та якщо навчуся, то купити собі байк. А ще дуже хочу політати на літаку і впевнена, що скоро мої мрії втіляться в життя!

, переглядів: 1 303

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *