Не Tesla єдиною – у небо піднявся перший електричний літак

Збір коштів на потреби армії України
13.06.2020

Не Tesla єдиною – у небо піднявся перший електричний літак

Американська компанія AeroTEC підняла в повітря найбільший в світі електричний літак – модифікований Cessna Grand Caravan, пише Business Insider. Вилетівши з аеропорту в Мозес Лейк, штат Вашингтон, літак провів у небі близько 30 хвилин, а потім благополучно повернувся, не використовуючи авіаційне паливо.

Тестування визнано успішним. Цей політ є важливою віхою для MagniX, компанії, яка прагне революціонізувати авіацію, створюючи екологічні двигуни, що працюють на електриці, а не на традиційному паливі.

Вважається, що електричний транспорт є більш екологічним та економічним порівняно з традиційними літаками з двигунами внутрішнього згоряння. При цьому заміна авіакомпаніями діючого парку літальних апаратів новими електричними буде вкрай дорогою. Тоді як переробка звичайних літаків в електричні є значно дешевою альтернативою.

В рамках проекту з електрифікації Cessna Grand Caravan на літаку замінили турбогвинтовий двигун Pratt & Whitney PT6A-140 потужністю 648 кіловат електричним мотором magni500 потужністю 560 кіловат.

Повідомляється, що компанія працює над сертифікацією, щоб найближчим часом почати пасажирські перевезення по Тихоокеанському північному заходу.

, , , переглядів: 704

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *