Ніякого сценарію – тільки імпровізація

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2017

Ніякого сценарію – тільки імпровізація

Новий гумористичний проект в м.Рівне! Без сценарію, без підготовки, з живою зйомкою та імпровізацією… Що це, як і де відбувалось?

Вчора, 09.11. в INFO HUB відбулося перше гумористичне шоу з імпровізацією. Чотири коміки створювали настрій протягом двох годин. В залі було понад 30 бажаючих провести свій вечір весело. Отож, як це було?

Коміки мали можливість витягати два бюлетні, на одному з яких було вказано емоцію, відповідно, на іншому – новину.

Який комік буде першим вирішував гральний кубик.

 

Отож, коли на ньому випадало число гравця, той витягував бюлетні. Першим розпочав гру Алексіюк Руслан, якому довелось протягом свого завдання читати новину, зображуючи певну тварину. Наступний, Кокоша Святослав, вживав слово паразит. Павло Дем’янчук їв маринований перець, а Панчук Святослав читав новину, проспівуючи як оперу. Завдання – не відхилятися від емоції в процесі обговорення і обіграти ту чи іншу новину з гумором. По завершенні новини всі учасники мали змогу оцінити гру колеги. Вкінці бали підсумовуються, і той гравець, який набрав найнижчу суму балів, повинен загримованим пройтися містом і запитати у людей “Як дібратись до Луцька?”.

Зйомка незабаром з’явиться на YouTube.

Із конференц-зали, де відбувалось шоу, всі вийшли з посмішкою на обличчі. Чи варто продовжувати комікам розвиватися в цьому руслі і коли буде наступне шоу? Про це згодом в наступних статтях.

 

, , , , , , переглядів: 883

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *