Опитування: Ви споживаєте фастфуд та газовані напої?

Збір коштів на потреби армії України
19.07.2017

Опитування: Ви споживаєте фастфуд та газовані напої?

Всі знають, що шкідлива їжа – це зло. Ми розуміємо, що погане харчування може викликати проблеми з серцем, високий тиск та багато інших неприємностей зі здоров’ям. Можливо, Ви навіть чули, що фастфуд може стати причиною виникнення депресії. Але якщо все так погано, то рівняни їдять фастфуд та п’ють газовані напої дуже рідко? Саме це ми й спробували дізнатись.

фастфуд

Вадим, 20 років, студент. Я обожнюю фастфуд, адже це неймовірно легкий, недорогий та смачний спосіб перекусити. А якщо ще й з пепсі чи фантою – просто супер! Я дуже часто гуляю в центрі міста, а живу аж на Ювілейному, не ходити ж мені голодним!

фастфуд

Тетяна, 24 роки, бухгалтер. Вкрай рідко їм щось таке. Але дуже люблю все газоване. Часто купую всілякі напої, де намішано багато всього солодкого разом з колою або спрайтом. Це, до речі, кава з гранатовим соком та кока-колою, рекомендую!

фастфуд

Наталія, 18 років, студентка. Не дозволяю собі їсти фастфуд взагалі. Смачно, визнаю, але надто шкодить здоров’ю та фігурі. На роботу ношу з собою бутерброди з дому, мені здається, що це краще. Хоча інколи можу випити пепсі, але не часто.

А Ви споживаєте фастфуд та газовані напої?;)

, , переглядів: 1 107

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *