Поліція хоче зробити свій додаток простішим

Збір коштів на потреби армії України
25.12.2020

Поліція хоче зробити свій додаток простішим

В Україні запустили мобільний додаток для поліції. My Pol, який був розроблений компанією Noosphere у 2016 році, переданий для технічного обслуговування, адміністрування та доопрацювання Державним Підприємством «Інфотех».

Таким чином, Міністерство внутрішніх справ України та підпорядковані йому Національна Поліція та ДП Інфотех — стали безпосередніми власниками програмного продукту, який вже встиг зарекомендувати себе у ефективному вирішенні нагальних звернень громадян.

З 28 грудня 2020 року в магазинах App Store та Google Play, за інформацією Hі-Tech, буде викладено нові релізи додатку. Розробники займуться в першу чергу порядком проходження реєстрації та авторизації користувачів, що має на меті полегшити взаємодію із застосунком та значно збільшить його аудиторію. Також розглядається використання можливості здійснення авторизації через систему id.gov.ua.

Користувачі мобільного додатку можуть:
• зробити швидкий виклик патрульної поліції дотиком завдяки функції “SOS”;
• оцінювати роботу поліцейських за номером жетону;
• знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги;
• отримувати актуальні новини поліції.

Завантажити актуальну версію My Pol можна за посиланнями: iOS та Android. Зауважимо, що для авторизації в ньому і використання функцій, необхідно надати доволі багато дозволів по доступу до свої даних.

, , , переглядів: 630

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *