Пост розчарування: рівнянка розповіла, як їх з друзями виганяли з боулінгу

Збір коштів на потреби армії України
03.01.2017

Пост розчарування: рівнянка розповіла, як їх з друзями виганяли з боулінгу

У спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» мешканка міста Марія залишила пост розчарування боулінгом Тріумф. Публікуємо допис рівнянки повністю.

Читайте також: Рівнянка написала розгромний відгук про святкування корпоративу в місцевому кафе

Боулінг «Тріумф». Відразу вибачте та буде великий текст, кому не цікаво можете не читати, та це емоції, якими хочеться поділитись. Ніколи раніше там не була, та от влаштували собі невеличкий відпочинок в честь нового року, зібрали компанію своїх партнерів та подались в боулінг.

Моїм емоціям немає меж і повірте що хороших серед них дуже мало. Розпочну з кави, що в принципі і кавою важко назвати – це була просто гірка вода, причому гірчило не від смаку кави, а незрозуміло чим, але кавою там і не пахло і коштує це щастя (увага) 20 грн без молока та 22 з молоком.

Після «смачної» кави ми всі дружно пішли перевзуватись так як на нас чекали доріжки. І тут наступне розчарування. Взуття в мене 38-37 розмір, я замовила 37 розмір і мені дали супер модні та круті капці, на яких немає живого місця від швів, а підошва ледве держиться і моєму здивуванню не було меж, коли взувши їх, зрозуміла, що вони швидше 39-го чи навіть сорокового розміру, але точно не тридцять сімка. Я промовчу про шкарпетки. Спробувала замінити, запитала в дівчинки чи є менший розмір, бо в цих я як в галошах, вибачте на слові, та розміру не було. Ну ладно, змирились з взуттям, посміялись, шкода фото не зробили)) і пішли грати.

Для мене це перша гра і емоції від гри позитивні, якби не одне але, нам дуже часто зависала гра, довго не ставились кеглі, по хвилин 5 а то і по 15хв, нажаль на це не звертають увагу та цей час не додали нам. Коли скінчився наш час, ми хотіли продовжити, щоб закінчити гру, щось трішки то нам продовжили, та коли залишилось 3 людям по кидку, то не попереджаючи, виключили. Прийшли нові люди, а персонал мало не з криками виганяв. І це незважаючи на те, що в нас були оплачені напої. Невже так важко підійти за 5 хвилин та попередити, а не робити скандал? Хоч і командний настрій хороший та осадок, як кажуть, не приємний залишився.

Загалом дякуємо та ми більше до вас ні ногою. Дякую хто дочитав і вибачте за величезну кількість букв.

, , , , , переглядів: 1 065

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *