Рівненські добровольці вчилися приборкувати вогонь

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2017

Рівненські добровольці вчилися приборкувати вогонь

добровольці-вогнеборціРівненські вогнеборці-добровольці приступили до практичної частини занять з реалізації програми «Польська допомога» у проекті «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення Рівненщини.

14 серпня на території аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області розпочалися теоретичні та практичні заняття з групою 36-ти добровольців-вогнеборців, що були відібрані з трьох селищних рад Рівненської області, а саме: Рівненського району з сіл Велика Омеляна і Біла Криниця та села Бугрин Гощанського району. добровольці-вогнеборці

Зокрема сьогодні добровольці вивчали тактико-технічні характеристики пожежних автомобілів, що будуть знаходитися на балансах територіальних громад.

Головний рятувальник Рівненщини Сергій Крук сказав: «У сусідній Республіці Польща пожежні добровольці складають 70% від усієї загальної кількості вогнеборців країни. За минулий рік силами польських добровольців було ліквідовано 36% усіх пожеж, що виникли в країні. Цей рух надзвичайно потужно розвинений та має своє істричне підгрунття. добровольці-вогнеборціТому польські колеги активно сприяють розвитку у Рівненській області волонтерського добровільного пожежного руху. І сьогодні у вас є усі можливості використовувати навчальну базу нашого тренувального полігону і навчатися рятувальної справи у справжніх професіоналів. Успіхів вам та натхнення».

Цього тижня добровольцями будуть відпрацьовуватися у наближених до реальних умов ввідні з гасіння умовної пожежі та ліквідації дорожньо-транспортної пригоди.

Детальніше про навчання добровольців Ви можете прочитати на Фейсбуці.

, , , , переглядів: 890

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *