Рівненські танцівники “Едельвейсу” влаштували справжнє свято для містян

23.07.2019

Рівненські танцівники “Едельвейсу” влаштували справжнє свято для містян

Днями відомий рівненський танцювальний колектив “Едельвейс” влаштував перфоменс у відомих локація міста. Молодь показувала танцювальні та акробатичні трюки, які привернули увагу рівнян.

“Едельвейс” – це своєрідна школа хореографії зі своїми виховними, виконавськими, викладацькими та балетмейстерськими традиціями. Ансамбль на даний момент має три концертні програми. “Едельвейс” – це країна танцю, гармонії, щастя, любові та позитивних емоцій. Діти завдяки мистецтву танцю вчаться бути добрими, чуйними, працелюбними, дисциплінованими, відповідальними, прекрасними душею і тілом особистостями. За більше ніж 25 років існування, “Едельвейс” став великою родиною, і щороку в цю сім’ю приходять все нові і нові “едельвейсики”.

“Що ми виховуємо в наших дітях в Едельвейсі? Звичайно, насамперед – грацію, пластику та техніку виконання. Але не менш важливим, вважаю, розвивати в дитині впевненість в собі, любові до свого тіла та насолоду від виконання рухів. Танець без душі стає схожим на гімнастичні вправи. І дуже важливо, щоб всі дії викладача були спрямовані на розвиток дитини не тільки фізично, а щоб дитина розвивала своє розуміння прекрасного та відчувала свій вклад в цей розвиток. Важливо, запалити вогник бажання до розвитку в самій дитині”, – говорить керівниця ансамблю сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс” Альона Присяжненко.

, , переглядів: 1 148

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *