Рівненські танцівники “Едельвейсу” влаштували справжнє свято для містян

Збір коштів на потреби армії України
23.07.2019

Рівненські танцівники “Едельвейсу” влаштували справжнє свято для містян

Днями відомий рівненський танцювальний колектив “Едельвейс” влаштував перфоменс у відомих локація міста. Молодь показувала танцювальні та акробатичні трюки, які привернули увагу рівнян.

“Едельвейс” – це своєрідна школа хореографії зі своїми виховними, виконавськими, викладацькими та балетмейстерськими традиціями. Ансамбль на даний момент має три концертні програми. “Едельвейс” – це країна танцю, гармонії, щастя, любові та позитивних емоцій. Діти завдяки мистецтву танцю вчаться бути добрими, чуйними, працелюбними, дисциплінованими, відповідальними, прекрасними душею і тілом особистостями. За більше ніж 25 років існування, “Едельвейс” став великою родиною, і щороку в цю сім’ю приходять все нові і нові “едельвейсики”.

“Що ми виховуємо в наших дітях в Едельвейсі? Звичайно, насамперед – грацію, пластику та техніку виконання. Але не менш важливим, вважаю, розвивати в дитині впевненість в собі, любові до свого тіла та насолоду від виконання рухів. Танець без душі стає схожим на гімнастичні вправи. І дуже важливо, щоб всі дії викладача були спрямовані на розвиток дитини не тільки фізично, а щоб дитина розвивала своє розуміння прекрасного та відчувала свій вклад в цей розвиток. Важливо, запалити вогник бажання до розвитку в самій дитині”, – говорить керівниця ансамблю сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс” Альона Присяжненко.

, , переглядів: 1 451

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *