НУВГП представляв Рівне у Києві

Збір коштів на потреби армії України
30.07.2017

НУВГП представляв Рівне у Києві

Вже вдруге викладачі та студенти НУВГП взяли участь у роботі Школи урбаністики, яка проходила на базі Київського національного університету будівництва та архітектури. Після Зимової школи урбаністики, що відбувалась  на початку лютого, Літня школа тривала з 03.07.17 по 14.07.17 і в черговий раз зібрала талановитих студентів-містобудівельників  з усієї України.

Школу організовано кафедрами міського будівництва й міського господарства КНУБА, а також Фондом підтримки будівельної галузі та Eberhard Schöck Stiftung. Від нашого університету Школу відвідали бакалаври з міського будівництва та господарства Михайло Довгалюк і Роман Теребей-Ковальчук разом з викладачами кафедри МБГ Тетяною Мілаш та Людмилою Піліпакою.

 

Впродовж двох тижнів учасники слухали лекції провідних містобудівельників України, зокрема Миколи Мефодійовича Дьоміна, народного архітектора України, завідувача кафедри міського будівництва КНУБА; переймали досвід німецьких урбаністів – Катаріни Ґеорґе, урбаніста, інтегрованого ескперта GIZ, та Торальфа Вайзе, віце-президента Фонду підтримки будівельної галузі; вчилися розуміти економіку міста та закони його розвитку за допомогою викладачів кафедри міського господарства КНУБА Денисенко Наталії Олегівни та Апостолової-Сосса Любові Олександрівни; занурювались у світ геоінформаційних систем, які містять величезні бази міських даних, разом із завідувачем кафедри міського господарства КНУБА Алі Мамедовим; проводили натурні спостереження, вчились складати містобудівні обґрунтування  та працювали над проектами ревіталізації промислових територій.

Результатами роботи Літньої школи стали змістовні презентації проектів, величезний досвід практичної роботи в команді та звичайно нові друзі.

Джерело: http://nuwm.edu.ua/university/news/nov201724071258

, , переглядів: 788

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *