Рівненський фотограф зобразив телезомбі

Збір коштів на потреби армії України
26.07.2020

Відомий рівнянин, фотохудожник Олексій Потянок отримав золоту медаль в “9-му Кубку Рівного з фотомистецтв 2020” в розділі фото-арт за фото «Телезомбі».

“Неочікувано отримав Золоту медаль в ” 9-му Кубку Рівного з фотомистецтв 2020″ в розділі фото-арт за фото “Телезомбі”. Дякую журі за високу оцінку! Певно, це перше моє золото в жанрі фото-арт в Україні! Хоча в творчій маю вже більше 30-ти нагород, раніше нагороди за концептуальні фотоколажі отримував лише в закордонних фотоконурсах. Частіше брав нагороди за фото-арт в Польші, а також в Австрії, Люксембурзі, Бельгії, Шотландії, Аргентин. Доробляв сюжет фото “Телезомбі” ще в день відправки на конкурс, хотілося розкрити тему ширше.

За задумом «Телезомбі» це сатиричний образ сучасного споживача телевізійного ефіру. Глядач дивиться дешевий телеконтент , який за своїм змістом вартує менше, ніж його попкорн. Коробка телевізора зрослася з черепною коробкою телеглядача, хіба що є прошарок з піци, через яку продирається обличчя Телезомбі. Ось такий фантасмагоричний сюжет цього фото. Хотілося, аби фото виглядало більш кумедно”, – коментує Олексій ПОТЯНОК.

Нагадаємо, Олексій Потянок отримав бронзову медаль на 5-му Міжнародному конкурсі репортерської фотографії “LifePressPhoto-2019”. На фотоконкурсі «Рівне день за днем, 2018» отримав «Золоту медаль фотосалону» за серію фото під назвою «Третім будеш?» та диплом за одиночне фото «Зараз заспіваю!».

, , , переглядів: 527

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *