Рівняни про кафе в Екваторі: «Приходиш відпочити, а отримуєш зіпсований настрій»

Збір коштів на потреби армії України
27.01.2017

Рівняни про кафе в Екваторі: «Приходиш відпочити, а отримуєш зіпсований настрій»

У спільноті «ВИЛКА – книга про закладах відпочинку Рівного» місцеві мешканці написали анонімний негативний відгук про заклад «Melrose», що у ТРЦ Екватор. Зокрема, повідомляють про те, що офіціанти часто ігнорують клієнтів, а також у відгуку йдеться про брудний посуд.

Читайте також: Рівнянин розповів про хамство у місцевій кав’ярні (+ФОТО)

Публікуємо відгук відвідувачів повністю:

«Сьогодні відвідали «Melrose» bar-grill, що у ТРЦ «Екватор» і, відверто кажучи, розчарувались! По перше, обслуговування. Я розумію, що у дівчат багато роботи і чимало відвідувачів, але їхнє постійне ігнорування клієнтів чесно кажучи вже надоїло. Поки сам не покличеш офіціанта, вони всі бігають зайняті і не звертають на тебе уваги (помічаю вже не перший раз!). Чай доводиться чекати 15 хв, довше ніж їжу.

По друге, посуд. На моє зауваження, що він брудний, офіціантка відповіла, що він такий і є ( хоча це був засохлий соєвий соус). Причому після зауваження настрій офіціантки різко змінився і на моє дякую вона мовчки розверталась.

І саме більше моє розчарування – це роли. Мені пощастило сьогодні поласувати, відверто кажучи, не зовсім свіжим. Сам зовнішній вигляд давав зрозуміти, що він чимало постояв (рис і риба обвітрені, а норі вже було м’яким і важко жувалося). Ще й рахунок прийшлося 2 рази просити і чекати понад 10 хв.

Прошу адміністрацію прийняти якісь міри. Адже ти приходиш, щоб відпочити чи просто пообідати, а отримуєш зіпсований настрій».

 

, , , , , переглядів: 1 420

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *