Рівняни про суші-бар у Рівному: «Поки ми їли – біля нас літала муха»

Збір коштів на потреби армії України
30.01.2017

Рівняни про суші-бар у Рівному: «Поки ми їли – біля нас літала муха»

У спільноті «Рівненський Ревізор» місцеві мешканці написали анонімний негативний відгук про заклад «Кіото», що в районі пивзаводу. Зокрема, повідомляють про те, що під час відпочинку в кафе літала муха. Але загалом, відвідувачі залишилися задоволеними.

Читайте також: Рівняни про кафе в Екваторі: «Приходиш відпочити, а отримуєш зіпсований настрій»

Публікуємо відгук відвідувачів повністю:

«На днях відвідували «Кіото», що на пивзаводі. Почнемо з мінуса як на мене, доволі значного. Поки ми їли – біля нас літала муха. Це не припустимо в таких закладах, і я надіюсь, що працівники цього закладу звернуть на це свою увагу і приймуть міри.

Далі плюси, яких є набагато більше. Атмосфера в «Кіото» чудова. На фоні грає музика яка не заважає спілкуванню. Офіціант який нас обслуговував був чемний, не грубив, запропонував на вибір палички і навчальні, і звичайні. Замовлення прийняв швидко і правильно, без перепитувань, як інколи буває в інших закладах. 

Приготували наші суші доволі швидко, тому сушисту також великикй плюс. Замовляли стандартну філадельфію з лососем і каліфорнію з ікрою тобіко. Все як завжди було смачно. Але є одне але, в меню фото каліфорнії було з двома видами ікри тобіко, червоною і чорною, а нам подали лише чорну. Більше всього, що в них закінчилась червона ікра, але про це все рівно необхідно попереджати заздалегідь.

Але оскільки все було нереально смачно, ми вже не звертали увагу на такі дрібниці. Отже, мій вердикт, хочете смачні суші – йдіть в «Кіото»! Рекомендую!»

, , , , , переглядів: 815

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *