Рівнянин про піцерію в центрі: «Складалось відчуття, що нас намагаються спровадити»

Збір коштів на потреби армії України
18.01.2017

Рівнянин про піцерію в центрі: «Складалось відчуття, що нас намагаються спровадити»

Черговий негативний відгук у спільноті «Рівненський Ревізор» анонімно залишив мешканець Рівного. Мова йде про піцерію «Метро», яка розташована на вулиці Некрасова у Рівному, що фактично в центрі міста. Дописувач залишився незадоволений обслуговуванням.

Читайте також: Рівнянка про кафе у центрі міста: «Алкоголь не продають, але його можна приносити з собою»

Публікуємо текст допису рівнянина повністю:

«Завітавши в піцерію «Метро» та всівшись за столик, до мене доволі швидко підійшла пані офіціант та прийняла моє замовлення. Потім нам принесли тарілки, та залишили їх з самого краю столу. Навіть не розставивши їх, а залишили одна в одній. (Тарілки до речі там так і не змінились. Ті ж самі подерті, потерті та старенькі.) Це нас здивувало. Проте – далі більше.

Через трохи часу, пані офіціант підійшла до нас та запитала, чи ми не бажаємо ще чогось. Я відповів, що якщо ми побажаємо щось замовити – то покличемо її. Потім офіціантка підійшла з тим самим питанням ще раз. Потім ще раз. І ще раз. Після того, як ми ще раз повторили, що нічого більше не потрібно – за декілька хвилин нам кинули на стіл чек. Так-так, не поклали, як всі кладуть, а не доходячи трохи до столика – кинули на нього чек.

Друзі, чесно кажучи, знаходитись там було не дуже комфортно. Складалось відчуття, що нас намагаються спровадити. Проте, заклад не був переповнений, та і сиділи ми не дуже довго. Я звісно час перебування не фіксував, проте, ми були не більше, ніж середньостатистичний відвідувач. Коли ми виходили, то закладу залишалось працювати ще близько двох годин», – написав рівнянин.

, , , , , , переглядів: 1 066

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *