Рівнянин розповів про хамство у місцевій кав’ярні (+ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
21.01.2017

Рівнянин розповів про хамство у місцевій кав’ярні (+ФОТО)

Мешканець Рівного написав у спільноті «Рівненський Ревізор» негативний відгук про кав’ярню «Сапсан», що на вулиці Соборній. Відвідувач залишився не дуже задоволеним своїм відпочинком у цьому закладі, тому й написав відгук.

Читайте також: Рівнянин про піцерію в центрі: «Складалось відчуття, що нас намагаються спровадити»

Публікуємо текст допису рівнянина повністю:

«Хамство та грязний посуд – якщо про кав`ярню «Сапсан».

Вчора ми вирішили завітати у кав`ярню «Сапсан», яка знаходиться на вул. Соборна. Перша особливість закладу – розрахунок потрібно робити зразу після замовлення. Порахувати наше замовлення змогли лише з другого разу. Тому що з першого разу, вказали не вірну ціну. Чеку в даній кав`ярні не видають.

Зробивши замовлення та оплативши його, ми сіли на обране місце. Чайник та чашки нам приносили з таким лицем, ніби дану пані хтось силою змушує це робити. До того ж, посуд на стіл ледве не кидали.

Коли я попросив пароль від вай-фаю, мені рявкнули: – Він заблокований, нема його! На жаль, я не можу передати інтонацію та тон, проте, не я один помітив, що нам відкрито хамлять.

Коли нам принесли чайник чаю – носик чайника був грязний. Просто шматки грязюки. Також, ми замовляли два тістечка, «Сметанкове» та «Снікерс». «Снікерс» було смачним та свіжим. «Сметанкове» було суховате, і відчувалось, що на вітрину воно потрапило не сьогодні. Варто відмітити, що чай був дійсно смачним.

У вбиральні є гаряча вода, що добре, проте, тече вона з грязного, покритого чимось зеленим, крану».

, , , , , переглядів: 1 528

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *