Рівнянин розповів про те, як у місцевій піцерії нашкодили його дитині

Збір коштів на потреби армії України
06.03.2017

Рівнянин розповів про те, як у місцевій піцерії нашкодили його дитині

Рівняни продовжують залишати відгуки про місцеві заклади. Цього разу у спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» рівнянин Віктор написав відгук про піцерію «На Гірці», що у парку ім. Шевченка.

Читайте також: Рівняни про місцеву кав`ярню: «Стіл, за який ми сіли, витанцьовує на підлозі»

Публікуємо текст відгуку рівнянина повністю:

«Сьогодні (5.03, – ред.) з сином, якому ще немає 3 років, зайшов у піцерію «На Гірці». Підійшла офіціантка, запитав чи є у них Несквік для малого, – сказали, що немає. Запитав чи какаовий напій (з меню) можна дітям, офіціантка сказала що він в 100 раз корисніший за Несквік. Замовили. Через хвилин 15 принесла інша офіціантка і поставила перед дитиною.

Читайте також: «Велмарт» оштрафували за порушення авторських прав

Поки я фотографував щоб надіслати мамі, малий сьорбнув і почав плакати. Як виявилось, напій собою являв кип’яток. Мене ніхто не попередив, що гарячий, просто поставили на стіл перед дитиною і пішли. Малий попік рот і горло, почав плакати. Зробив зауваження на барі, як можна дитині кип’яток приносити не попередивши, на що у відповідь почув, що це не дитяче кафе, а піцерія. Вибачень закладу або бажання виправити ситуацію не побачив. Адміністрація і персонал переконані що вони все зробили правильно».

, , , , , , переглядів: 853

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *