Рівнянка про кафе Лофт: «Їжа і рівень обслуговування не дотягують до ціни»

Збір коштів на потреби армії України
11.01.2017

Рівнянка про кафе Лофт: «Їжа і рівень обслуговування не дотягують до ціни»

У спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» мешканка нашого міста Наталя залишила відгук про відвідини кафе Лофт, яке знаходиться на розі вулиць Бандери та Чорновола. Публікуємо допис рівнянки повністю.

Читайте також: Рівнянка написала розгромний відгук про святкування корпоративу в місцевому кафе

«Нас було четверо, троє були вперше.

Інтер`єр: просторо, але не затишно; було б добре підібрати музику більш-менш схожу, а не все під ряд; відео GoPro Be A Hero, звичайно, круті, але не зрозуміло до чого вони взагалі.

Обслуговування: спочатку замовили піцу «Верона» і Вега ролл (за який офіціантка ще перепитала (це важливо)), через хвилин 10-15 – Моцареллу у фритюрі, напої і Пасту з печерицями (за пасту попередили, що буде готуватись 25 хв). Нас дуже здивувало, що Пасту і Моцареллу принесли першими, через хвилин 10 Верону, коли їжа вже почала холонути ми почали хвилюватись за суші.

Як виявилось згодом офіціантка їх навіть не вибила в замовленні, яке мені показали стверджуючи, що цього ніхто не замовляв. Так то нічого страшного, можна й помилитись, але трохи напрягло, що нас почали переконувати в протилежному, замість того, щоб просто виправити ситуацію. І ще не сподобалось в обслуговуванні те, що доки ті гарячі ролли робили, то офіціантка ходила зла і бурчала до іншої офіціантки, щоб та ще пішла й нагріла ролли. Ми не мегаревізори, але все ж так не робиться.

Їжа: піца не сподобалась, від суші теж не в захваті, Моцарелла і паста можуть бути.

Висновок: їжа і рівень обслуговування не дотягують до ціни, яку за це заплатили. Хоч бачила багато хороших відгуків про Лофт, та більше сюди не повернемось».

, , , , , переглядів: 1 541

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *