Рівнянка про місцевий ресторан: «Заплативши 400 гривень за вечерю, ще й отруїлася»

Збір коштів на потреби армії України
15.02.2017

Рівнянка про місцевий ресторан: «Заплативши 400 гривень за вечерю, ще й отруїлася»

фото ілюстративне

У спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» місцева жителька Світлана залишила гнівний відгук про ресторан «Буржуй». Дівчина каже, що після вечері у цьому закладі отруїлася.

Читайте також: Рівнянка про елітний ресторан: «Побачення було зіпсовано» (+ФОТО)

Публікуємо текст відгуку рівнянки:

«Хочу поділитись і застерегти! На День Валентина вперше відвідала заклад «Буржуй» по вулиці Міцкевича, 5. Попередньо замовивши столик та склавши меню, прийшли туди разом з чоловіком о пів на 7 вечора. Коли нам винесли страви й ми почали пробувати, була неприємно здивована, що картопля по-домашньому була недосмажена. Тобто сира й вся плавала в олії, а овочі гриль були настільки соленими, що не можна було їсти. Таке враження, що ці овочі лежали декілька днів в сольовому розчині, перш ніж їх нам приготували.

А настрій був хороший, атмосфера нормальна і я не стала скандалити. Однак прийшовши додому, за 2 год я відчула страшений біль в животі й ще через пару хвилин виблювала цю чудову вечерю в унітаз. Дуже зла на цей заклад, бо заплативши 400 грн за вечерю, ще й отруїлася. Зараз почуваюсь просто жахливо.

Надіюсь хтось з адміністрації закладу все-таки зверне увагу на цей відгук. Бо не можна за такі гроші кормити відвідувачів зіпсованими або несвіжими продуктами. Всім решта бажаю не повторювати мій подвиг, якщо вам не потрібні проблеми зі шлунком».

Фото були опубліковані рівнянкою разом із відгуком

, , , , , переглядів: 1 043

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *