Рівнянка про новий дитячий заклад: «Приємних вражень не залишилось»

Збір коштів на потреби армії України
16.01.2017

Рівнянка про новий дитячий заклад: «Приємних вражень не залишилось»

В ТРЦ «Чайка», що по вулиці Гагаріна у Рівному відкрився новий дитячий розважальний центр «Курага». Рівняни вже встигли оцінити новий заклад. Одна із відвідувачок залишила свій відгук про «Курагу» у спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного».

Читайте також: Рівнянка написала відгук про кафе: «В такі заклади приємно повертатись»

Публікуємо текст відгуку рівнянки повністю:

«Відвідали новий заклад у Рівному – «Курага».
Приємних вражень не залишилось. Замовили: лате, какао, піцу і картоплю фрі (фото чеку додаю). Какао не смачне, не відчувається смак, дитині таке я не взяла б! Спецівники були брудні. Піца суха, начинка не мала насиченого смаку якого ми очікували.

Вага картоплі фрі помітно була меншою ніж вказано в меню (200 грам),тому попросили її зважити… Нам не доважили аж 70 грам, тому в знак вибачення нам дали її безкоштовно.

Дуже голосно працюють телевізори, що порушує атмосферу затишку. Офіціант не знає стандартів обслуговування: ставить рознос на стіл при людях, не представляє страви при подачі, не представилась… Щоправда пізніше підійшла і запропонувала допомогу з вибором страв. Напої чекали 12 хвилин, фрі – 22 хвилини, а піца аж через 30 хв, при тому що був в залі тільки один столик. Заклад себе не зарекомендував!», – висловила свою думку про заклад рівнянка.

Читайте також: Рівнянка про кафе у центрі міста: «Алкоголь не продають, але його можна приносити з собою»

Варто зазначити, що у коментарях не всі рівняни поділяють думку дописувачки. Мовляв, прийшла спеціально і знайшла до чого «придертися».

, , , , , , переглядів: 3 123

Один коментар
  1. Для малих дітей, дуже добре! Рекомендую

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *