Рівнянка про піцерію в центрі: «В заклад зайшли цигани і почали просити гроші»

Збір коштів на потреби армії України
12.03.2017

Рівнянка про піцерію в центрі: «В заклад зайшли цигани і почали просити гроші»

Рівняни продовжують залишати відгуки про місцеві заклади харчування. Цього разу мешканка міста Вікторія у спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» розповіла про піцерію «DragonDonerPizza». Дівчина каже, що обслуговування жахливе, а під час її відпочинку до закладу прийшли цигани і почали просити гроші.

Читайте також: Рівнянка про місцевий паб: «Це відвертий обман клієнтів» (+ФОТО)

Публікуємо тукст відгуку рівнянки повністю:

«Відвідали з подругами DragonDonerPizza і майже зразу пожаліли про це. Обслуговування це якийсь жах. Коли зайшли в заклад, відвідувачів не було взагалі (хоча це був вихідний день, друга половина дня) і згодом зрозуміли чому. офіціантка неохоче принесла меню, зробили замовлення і через декілька хвилин офіціантка повідомила, що деяких страв нема, тому що закінчились продукти, обрали інші страви.

Замовлення принесли доволі швидко, але коли ми побачили салат з овочів… овочі нарізані, таке враження, що з закритими очима (огірок нарізаний трохи кружечками, трохи полосками, трохи взагалі незрозумілими кусками, помідори теж просто покромсали). Були дуже голодними та втомленими тому і залишилися. Через хвилин 10, як ми почали їсти, в заклад зайшли цигани, стали біля нас та почали просити гроші.

Офіціантка до них підійшла та сказала «вийдіть», цигани відповіли, що скоро підуть і залишились стояти біля нас, офіціантка просто відійшла. Аж через 7-8 хвилин підійшла адміністратор та вигнала циганів. Настрій був повністю зіпсований і апетит теж, ніхто навіть не вибачився за це. Перший і останній раз зайшли в цей заклад».

, , , , , переглядів: 972

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *