Рівнянка про студентське кафе: «Нікому не раджу ту забігайлівку з офіціантками-брехухами»

Збір коштів на потреби армії України
17.02.2017

Рівнянка про студентське кафе: «Нікому не раджу ту забігайлівку з офіціантками-брехухами»

Вулиця Пластова. Фото ілюстративне

У спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» опублікували новий негативний відгук про місцевий заклад. Цього разу мова про студентське кафе «Сіріус», що знаходиться на вулиці Пластовій у Рівному.

Читайте також: Рівнянин розповів про рекламну брехню в елітному пабі

Публікуємо текст відгуку рівнянки повністю:

«Хочу розповісти неприємну історію про те, як ми зайшли в кафе «Сіріус», що біля РДГУ (на Пластовій). Ми з дівчатами здали 2 екзамени і вирішили трішки посидіти в спокійному місці, відсвяткувати. По дорозі побачили кафе, просто студентське кафе з вигляду. Зайшли, замовили піцу, 3 пива по 0.5, пізніш каву.
Офіціантка прийшла, без яких небудь емоцій дала меню (хоча меню вже лежало, але менше) і пішла. Пиво ми чекали 15 хвилин. Коли я прийшла до бару, то вона займалась своїми справами, а пиво просто стояло. Я їй зробила зауваження, вона сказала, що забула і принесла. Ну це таке.

Просимо ми рахунок, вона підходить і каже на словах (без письмового). Я кажу, що це таке, дайте нам нормальний рахунок. Вона принесла на листочку вручну написаний. Ціна була завелика і ми вирішили перерахувати. Нас намахали на гривень 15. Я їй тикаю пальцем і додаю, на що вона сказала, що меню у них не оновлене і показала пальцем, що в неї десь там на прилавку пишуть справжні ціни. Це просто хамство.

Пізніше до нас підходить ще одне хамло і представляється адміністратором, на що офіціантка піддакує і говорить, що в європейських закладах лишають 7% на чайові (типу вона вписала їх разом). Потім виявляється, що те бидло, то просто її друг, який прийшов з компанією. Я попросила книгу скарг, вона відмовила. Ті хами почали кричати, щоб ми йшли звідти і що ті «пару гривень» вони за нас дадуть. Діло не «в парі гривень», бо чайові ми завжди лишаємо, а в простій людяності. Вечір був зіпсований.

НІКОМУ НЕ РАДЖУ ТУ ЗАБІГАЙЛІВКУ З ОФІЦІАНТКАМИ ЗЛОДІЙКАМИ-БРЕХУХАМИ».

 

, , , , , , переглядів: 1 917

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *