Samsung створює камеру, яка бачить краще ока

Збір коштів на потреби армії України
07.12.2020

Samsung створює камеру, яка бачить краще ока

600-мегапіксельний сенсор, який уже розробляють, готує компанія Samsung. Його розмір становитиме 1/0,57″, пише “Новое время”. Зараз модель Huawei P40 Pro+ має найбільший сенсор на ринку — 1/1,28″, але новинка від Samsung повинна перевершити цю камеру.

Щільність нового сенсора ISOCELL 600MP, згідно з очікуваннями, становитиме приблизно 12% задньої панелі телефону. Це необхідно, щоб забезпечити правильне фокусування зображення на такому великому сенсорі. Сенсор також необхідно віддалити від системи лінз, що призведе до появи виступаючої секції на смартфоні.

Розмір виступу оцінюють приблизно в 22 мм від типової товщини смартфона, тобто поки що використання цього сенсора у флагманах виглядає сумнівним.

Новий датчик ISOCELL 600MP з’явиться не скоро. Для реалізації проєкту Samsung доведеться вирішити ряд серйозних проблем. Одна з них — це крихкість сенсора і його схильність до руйнування. При використанні сучасних технологій велика ймовірність появи тріщин при випадкових ударах.

У квітні Йонгін Пак, глава підрозділу сенсорів Samsung, заявив, що компанія прагне створити таку технологію, і вона, можливо, зможе фіксувати більше деталей, ніж може побачити людське око. Якщо зіставляти пікселі з світлочутливими клітинами сітківки ока — паличками і колбочками, то в кожному оці буде 120−140 Мп.

, , , переглядів: 596

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *